HomeТехнологіїMercedes-Benz інвестує 1 мільярд доларів у глобальну мережу зарядних станцій

Mercedes-Benz інвестує 1 мільярд доларів у глобальну мережу зарядних станцій

По всьому світу буде збудовано понад 10 000 станцій, починаючи з Північної Америки

Німецький автовиробник Mercedes-Benz інвестує близько 1 мільярда доларів у глобальну фірмову зарядну мережу з більш ніж 10 000 пікселів, починаючи розгортання цього проекту в Північній Америці.

До кінця 2023 року перші станції будуть побудовані в США та Канаді, після чого вона розшириться на інші ринки, включаючи Європу та Китай. Ціль полягає в тому, щоб до кінця десятиліття запустити всю мережу.

Зарядні центри будуть побудовані у великих містах та міських центрах, при цьому особлива увага буде приділена їх розміщенню поблизу торгових центрів, дилерських центрів Mercedes та великих артерій.

Mercedes-Benz інвестує 1 мільярд доларів у глобальну мережу зарядних станцій

Хоча Mercedes розширив свій суббренд EQ, включивши до нього седани та позашляховики, включаючи седан EQS, позашляховик EQE і майбутній позашляховик EQG, мережа зарядки під брендом Mercedes не наслідуватиме приклад Tesla, але буде відкрита для всіх користувачів електромобілів. Але власники Mercedes-EQ матимуть привілейований доступ та функції бронювання, можливо, через програму Mercedes me.

У США компанія співпрацюватиме з ChargePoint, акціонерами якої вже є німці, а також з MN8 Energy — одним із найбільших у США операторів сонячної енергії та акумуляторів. Мета полягає в тому, щоб до 2027 мати 400 станцій з більш ніж 2500 окремими зарядними пристроями.

Mercedes-Benz інвестує 1 мільярд доларів у глобальну мережу зарядних станцій

Залежно від їхнього розташування та інтенсивності руху ці центри зарядки зазвичай мають від чотирьох до 12 зарядних пристроїв. Але в місцях з високою прохідністю їх може бути встановлено до 30. Кожне з них класифікуватиметься як зарядний пристрій великої потужності до 350 кВт.

Mercedes хоче, щоб ці станції також були екологічно чистими, забезпечуючи постачання чистої електроенергії, встановлюючи сонячні батареї на цих об’єктах для живлення освітлення і камер безпеки.

Свіжі новини

Схожі новини