HomeНовинкиMercedes-Benz показав інтер'єр нового E-класу

Mercedes-Benz показав інтер’єр нового E-класу

Цього року Mercedes-Benz представить нове покоління одного зі своїх найпопулярніших та найуспішніших автомобілів — E-класу. Прем’єра має відбутися навесні, і німецький виробник вирішив перед нею показати інтер’єр моделі, яка знову пропонуватиметься у кузовах седан та універсал.

Для нового Е-класу вибрали нестандартну архітектуру — в ньому покладається кабіна з трьома дисплеями на кшталт електричного EQE. Тут немає відомого великого екрану (Hyperscreen) з останнього S-класу, а панель приладів встановлена окремо від сенсорних екранів. Водій і пасажири отримають доступ до відеоігор, онлайн-сервісів, конференцій Zoom та іншого контенту з мережі, і все це оцифрування досягається без шкоди для безпеки.

Інтер’єр нового Mercedes-Benz E-Class практично позбавлений фізичного керування, навіть кнопки під центральним сенсорним екраном та інтерфейс активуються торканням. Відмінності від EQE зводяться до іншої конструкції дефлекторів бічної вентиляції, іншого компонування центрального тунелю, а також розташування кнопки запуску двигуна.

Новий Е-Клас (W124) значною мірою залежить від онлайн-сервісів. У верхній частині панелі знаходиться селфі/відеокамера, через яку зручно проводити конференції за допомогою системи Zoom. Однак це працює лише тоді, коли машина стоїть. Тим не менш, функція Active Ambient Lighting активна навіть у русі, при цьому контурне підсвічування змінює колір та інтенсивність залежно від ритму пісні.

Ще одна нова «фішка» – відстеження погляду водія – екрани відображаються так, що водієві неможливо відволіктися, поки поряд з ним розважається пасажир. Зрештою, людина за кермом і людина поруч з ним можуть грати в Angry Birds, користуватися веб-браузерами, дивитися відео та новини, а соціальна мережа TikTok входить до списку базового обладнання.

Свіжі новини

Схожі новини