HomeАвторинокVolkswagen Group посів перше місце з виручки в автомобільній промисловості

Volkswagen Group посів перше місце з виручки в автомобільній промисловості

Які автомобільні компанії дають найбільший дохід? Відповідь на це питання дає традиційний рейтинг Fortune Global 500, в якому порівнюються доходи компаній за фінансовий рік (часто закінчується 31 березня).

За даними укладачів рейтингу, за останній фінансовий рік сукупний виторг 500 провідних компаній світу склав 37,8 трлн доларів, що на 19% більше, ніж роком раніше. Лідером є найбільша мережа роздрібних магазинів, а також найбільша корпорація у світі — американська Walmart зі статками $572,7 млрд.

Серед автовиробників з найбільшим виторгом 23 компанії, сім з яких китайські. Volkswagen Group знаходиться на восьмому місці в загальному рейтингу з 295,8 млрд доларів, японська Toyota Group – на 13-му місці (279,3 млрд доларів), а Stellantis – на 29-му місці зі 176 млрд доларів. За ним йдуть німецький Mercedes-Benz (38 місце, 158,3 млрд доларів) і Ford (53 місце, 136 млрд доларів). Tesla знаходиться на 242-му місці з виручкою в 53,823 мільярда доларів.

Цього року до списку Fortune Global 500 увійшли сім китайських автомобільних компаній: Zhejiang Geely Holding Group, Dongfeng Motor, SAIC Motor, China FAW Group, Beijing Automotive, Guangzhou Automobile та BYD. Крім того, SAIC Motor займає 68-е місце в загальному заліку та дев’яте місце в автомобільній галузі з капіталом у 120,9 млрд доларів.

Китайська BYD увійшла до списку вперше, опинившись на 436-й позиції з виручкою в 32,7 млрд дол. окрім Китаю, BYD продає свої автомобілі в Норвегії та деяких країнах Південної Америки. Підприємства концерну виробляють як автомобілі, так і комплектуючі до них, такі як акумулятори та мікросхеми. Таким чином, BYD не залежить від інших постачальників.

Свіжі новини

Схожі новини