HomeАвтосвітAudi та BMW відмовилися від перевезення машин залізницею через Росію

Audi та BMW відмовилися від перевезення машин залізницею через Росію

Компанії Audi і BMW відмовилися від перевезення автомобілів з Європи до Китаю залізницею, яка проходить територією Росії, передає агентство Nikkei. Відтепер машини доставлятимуть до Китаю лише морем.

“У зв’язку з поточною геополітичною ситуацією наш залізничний транспорт на Шовковому шляху та Транссибірській магістралі тимчасово переведений на альтернативні маршрути”, – заявила представник BMW.

Обидва бренди мають у Китаї спільні підприємства з випуску автомобілів. Наприклад, BMW минулого року продала до Піднебесної 846 тис. машин, проте лише 150-200 тис. були привезені з Європи. Решта були зроблені безпосередньо в Китаї.

За даними нідерландської служби логістики та інформації Drewry Supply Chain Advisors, вартість відправки вантажного контейнера до Шанхаю з Німеччини залізничним маршрутом в даний час приблизно на 78% вище, ніж при морських перевезеннях. Однак такий шлях виходить швидшим та прогнозованішим. Тому преміальні марки часто використовували залізницю для доставки своїх моделей. Крім того, шлях залізницею був більш екологічно чистим, що також приваблювало виробників машин.

Свіжі новини

Схожі новини