HomeАвтосвітFord Ranger та VW Amarok можуть отримати електричні версії

Ford Ranger та VW Amarok можуть отримати електричні версії

Минулої осені Ford представив на світових ринках Ranger нового покоління. У той час компанія не надала інформацію про плановану електрифікацію пікапа, хоча то підтверджувала, то спростовувала, що на 2023 рік запланована гібридна версія робочої машини, що підключається. Новина про майбутній Volkswagen Amarok, який буде побудований на тій же платформі, що й американська модель, аналогічна.

І хоча Volkswagen в даний час покладатиметься на 4- і 6-циліндрові двигуни Ford для своєї моделі, німецька компанія серйозно розглядає повністю електричну версію свого пікапа. Це стало зрозуміло з виступу старшого маркетингового менеджера Volkswagen Комерційні автомобілі під час презентації майбутнього Amarok для ЗМІ. Ларс Краузе сказав: «Ми серйозно думаємо про повністю електричну версію. Ми все ще знаходимося на ранній стадії, але це те, що хочемо зробити протягом життєвого циклу цієї моделі».

Щоб бути доступним протягом життєвого циклу останньої моделі, електрична версія Amarok, мабуть, буде доступна до кінця десятиліття. Новий пікап з логотипом VW має з’явитися на ринку до кінця цього року та мати 12-річний життєвий цикл. Тобто пікап буде доступним навіть на початку наступного десятиліття.

Ford Ranger та VW Amarok можуть отримати електричні версії

Логіка підказує нам, що якщо Volkswagen дійсно збирається випустити повністю електричний Amarok, то це має бути до 2030 року, тому що ніхто не буде братися за таку досить витратну витівку, щоб утримати таку модель на ринку всього два-три роки.

Ларс Краузе переконаний, що шасі, розроблене Ford для Amarok 2023, може підтримувати акумулятор та електродвигун: «Ми думаємо, що це можливо. Очевидно, нам доведеться змінити деякі елементи. Але так, ми серйозно розглядаємо варіант з електроприводом. Autocar передбачає, що обидва електричні пікапа можуть бути вироблені Ford в Мічигані, але поки офіційно нічого не відомо. Британський журнал заходить так далеко, що стверджує, що німецький пікап із нульовим рівнем викидів буде запущений у 2025 році.

Оскільки правила Євро-7 набудуть чинності в найближчому майбутньому, електричний Amarok, безумовно, допоможе VW Commercial Vehicles досягти цілей викидів свого автопарку, щоб уникнути необхідності платити величезні штрафи. А оскільки плагін-гібридна версія зараз знята з виробництва, продаж машини в Євросоюзі з повністю електричним приводом здається логічним.

Крім того, дорожній податок, заснований на викидах, у дедалі більшій кількості європейських країн найближчими роками каратиме автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння, що зробить Amarok EV більш життєздатним. Як і його “родич” із логотипом Ford.

Свіжі новини

Схожі новини