ГоловнаАвтосвітFord відкликає 3,3 мільйона машин через проблеми з коробкою передач

Ford відкликає 3,3 мільйона машин через проблеми з коробкою передач

Дата:

Новини по темі

Польща виступила проти заборони на машини з ДВЗ із 2035 року

Влада Польщі виступила проти пропозиції Єврокомісії щодо запровадження заборони...

Nissan відкликає сотні тисяч Pathfinder через капот, що відкривається на ходу

Nissan оголосив у США великий відгук, який стосується 322...

Tesla закриває офісів у Кремнієвій долині та звільняє близько 200 співробітників

Американський Tesla Inc. закриває один із офісів у Кремнієвій...

Ford відкликає 3,3 мільйона машин через проблеми з коробкою передач. Дефект знову стосується селектора АКПП – пошкодження втулки троса перемикання швидкостей здатне завадити включенню режиму “Паркінг”, внаслідок чого машина може скотитися під ухил. Несправність виявлена ​​на кросоверах Escape та Edge, компактвенах C-Max, седанах Fusion, а також фургонах та мінівенах Transit Connect для північноамериканського ринку.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) заявила, що відгук включає трохи більше 2,9 мільйона машин в США і близько 394 тисяч машин в Канаді. Представник Ford зазначив, що проблема з селектором коробки стала причиною шести інцидентів з майновими пошкодженнями і чотирьох подій з травмами різного ступеня тяжкості.

Глобальний дефект втулки троса перемикання передач був виявлений у 2018 році, і у попередніх чотирьох відгуках концерн Ford безкоштовно відремонтував 1,4 мільйона автомобілів у всьому світі. Проте червнева кампанія — найзатратніша, адже лише у Північній Америці у зоні ризику 3,3 мільйони машин. NHTSA зазначає, що проблема вирішується заміною втулки перемикання передач та додаванням захисного ковпачка.

Тільки цього року концерн Ford провів 38 відгукних кампаній, які загалом зачепили 6,6 мільйона автомобілів. Зараз у Північній Америці “блакитний овал” – абсолютний лідер за кількістю безплатно відремонтованих машин.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини