HomeАвтосвітFord загрожує заборона продажу автомобілів з виходом в інтернет

Ford загрожує заборона продажу автомобілів з виходом в інтернет

Ford зіткнувся з проблемою в Німеччині: місцевий суд розглядає заборону продажу автомобілів марки, які мають доступ до інтернету. Причиною цього стало те, що використання цієї технології порушує права на бездротові системи, які належать японській компанії IP Bridge. Рішення про заборону на виробництво та продаж таких машин уже прийнято, але поки що не має юридичної сили. Продаж може обмежити, якщо сторони не врегулюють попит протягом двох тижнів.

Reuters посилається на заяву Ford, згідно з якою причиною судового розгляду є ліцензування основних патентів для мереж LTE. Автовиробник підкреслив, що поки що не може дати більш розгорнутий коментар, оскільки досі не отримав письмового висновку суду.

Позивачем у справі виступила японська компанія з ліцензування патентів IP Bridge. Вона, як і інші гравці технологічної галузі, прагне того, щоб автовиробники виплачували відрахування за використання їх технологій у сучасних автомобілях.

Ford має два тижні на врегулювання спору або подачі апеляції, після чого рішення набуде чинності. Для того, щоб воно стало «тимчасово можливим», позивачу необхідно внести забезпечувальний платіж у розмірі 227 мільйонів євро.

AutoEvolution у свою чергу припускає, що якщо рішення про заборону продажу автомобілів все ж таки набуде чинності в Німеччині, то потім його можуть поширити і на всю Європу.

Свіжі новини

Схожі новини