HomeАвтосвітФранція хоче переглянути повну заборону на LPG

Франція хоче переглянути повну заборону на LPG

Міністр транспорту Франції Клеман Бон попросив додати пункт про перегляд 2026 року заборони на нові теплові та гібридні автомобілі в ЄС після 2035 року. Ідея цього пункту полягає в тому, щоб перевірити, чи немає інших силових установок.

«Перехід на електромобілі уб’є європейський автопром, тому що є континенти, які трохи повільніші за нас. У нас немає можливості зупинити виробництво і експорт термовагонів за кордон, тому що, якщо це буде зроблено, китайці завоюють усі ринки, що розвиваються», — категоричний міністр.

За словами Бона, інші країни також підтримують ідею перегляду повної заборони продажу автомобілів зі звичайними двигунами. Ідея полягає в тому, щоб розвантажити автомобільну промисловість загалом та зберегти робочі місця, які знаходяться під серйозною загрозою після припинення виробництва автомобілів лише з газовим чи гібридним приводом.

Лише кілька днів тому єврокомісар із внутрішніх ринків Тьєррі Бретон заявив, що перехід на електроенергію — це найскладніша трансформація, яку колись знав ЄС. Він визнав, що план досить амбітний, але він має бути реалізований і набуде чинності 2035 року, коли автовиробники «встигнуть мобілізуватися».

27 жовтня ЄС затвердив припинення випуску нових теплових автомобілів до 2035 року на підставі угоди, досягнутої між 27 державами-членами та членами Європейського парламенту. Однак у тексті розглядається можливість у майбутньому дати зелене світло альтернативним технологіям, таким як синтетичне паливо чи гібридні двигуни, якщо вони дозволять досягти мети повного усунення викидів парникових газів.

Свіжі новини

Схожі новини