HomeАвтосвітГлава Ford передбачає еру цінової війни

Глава Ford передбачає еру цінової війни

Середня вартість електромобілів скоро впаде до 25 000 доларів, що призведе до справжньої цінової війни в автомобільній промисловості. Про це заявив генеральний директор Ford Джим Фарлі, слова якого наводить Washington Post.

Топ-менеджер зазначає, що зараз виробництво електромобіля набагато дорожче, ніж автомобіля з бензиновим двигуном. Наприклад, електричний кросовер Mustang Mach-E коштує близько 44 000 доларів, їх 18 000 доларів за акумулятор і 3 000 доларів за зарядний пристрій. У той же час аналогічний за розмірами та оснащенням Ford Edge коштує 25 000 доларів.

Проте Фарлі переконаний, що ціни на електромобілі незабаром значно впадуть завдяки появі нового типу акумуляторів, в яких будуть використовуватися найменш дорогі матеріали, такі як нікель та кобальт. При цьому час на збирання електромобіля значно скоротиться, що заощадить кошти.

Зниження витрат збут також може сприяти зниженню цін. Цього можна досягти за рахунок зниження витрат на утримання великої кількості автомобілів на складах дилерів і скорочення рекламних ресурсів. У Ford, наприклад, на кожну продану машину витрачають 600 доларів на рекламу.

Ідеї ​​Фарлі також включають майбутні продажі автомобілів із мінімальною націнкою. У той же час, виробники зароблятимуть більше грошей, продаючи програмне забезпечення та інші подібні послуги, включаючи автопілот.

Бос Ford непохитний у тому, що цінова війна вже почалася в Китаї, де продається близько половини електромобілів у світі. І найпопулярніша модель там – китайський Wuling, який коштує близько 8000 доларів.

Свіжі новини

Схожі новини