HomeАвтосвітГлава VW Group відмовляється від електромобілів

Глава VW Group відмовляється від електромобілів

Перехід на повністю електричну особисту мобільність точно не відбудеться через день, рік чи два. Це те, що всі в політиці та промисловості знають дуже добре. Щодо цього робляться серйозні дії, і в них беруть участь усі країни — автомобільні компанії, уряди, енергетичні компанії, кліматичні організації та клієнти.

Усі намагаються прискорити процес електрифікації, але багато факторів диктують темпи, з якими відбувається повна електрифікація. Попри всі серйозні зусилля навіть найбільші гравці бізнесу вважають, що повністю переходити на електромобілі ще рано.

Нещодавно генеральний директор Volkswagen Group Герберт Діз взяв участь у заході у Financial Times, присвяченому майбутньому автомобілів, де він сказав, що галузі ще зарано переходити тільки на електричну тягу. За словами менеджера, проблема пов’язана не зі споживчим попитом, оскільки він стає все вищим, а з інфраструктурою, що підтримує виробництво та використання електромобілів.

Обидва процеси відстають від темпів розробки автомобілів з нульовим рівнем викидів. “У нас є всі передумови для зростання, але для його досягнення потрібно багато інвестицій і часу, – каже Диз. – Надійний, стійкий ланцюжок поставок. Замовнику потрібно побудувати правильну інфраструктуру, щоб не було проблем із автомобілями”.

Хоча, можливо, ще зарано зосереджуватися виключно на електромобілях, Діз, схоже, вважає, що компанія, якою він зараз керує, має потенціал стати глобальним гравцем, коли йдеться про продаж електромобілів. Під час зустрічі він висловив своє бачення того, що Volkswagen стане “світовим лідером із продажу електромобілів до 2025 року” завдяки величезним інвестиціям, зробленим за ці роки. Глава VW навіть сказав, що бачив «серйозні перегони» з Tesla, хоча й визнав, що «не очікував, що наш головний конкурент у США буде таким швидким і робить крок до зміни своїх виробничих можливостей».

Герберт Діз також підтвердив, що Volkswagen бачить величезний потенціал у сегменті компактних електромобілів, а автомобілі з розмірами, аналогічними Polo, будуть готові до 2025 року та будуть вироблятися під брендами Volkswagen, Cupra та Skoda. Три аналогічні моделі будуть засновані на платформі MEB Small, що розробляється в даний час, і менеджер вважає, що «буде серйозний попит, і ці машини будуть прибутковими».

Свіжі новини

Схожі новини