ГоловнаАвтосвітІноземці в Угорщині платитимуть за бензин на 60% більше

Іноземці в Угорщині платитимуть за бензин на 60% більше

Дата:

Новини по темі

Польща виступила проти заборони на машини з ДВЗ із 2035 року

Влада Польщі виступила проти пропозиції Єврокомісії щодо запровадження заборони...

Nissan відкликає сотні тисяч Pathfinder через капот, що відкривається на ходу

Nissan оголосив у США великий відгук, який стосується 322...

Tesla закриває офісів у Кремнієвій долині та звільняє близько 200 співробітників

Американський Tesla Inc. закриває один із офісів у Кремнієвій...

Через зростання цін на пальне багато європейських автомобілістів почали шукати шляхи заощадити на бензині. З’явився так званий «паливний туризм» — жителі європейських міст масово їздили до Угорщини за бензином, оскільки у цій країні ціни на загальному фоні залишалися порівняно невисокими. Влада країни вирішила взяти під контроль цю ситуацію, і тепер для всіх іноземців запроваджено підвищений тариф на пальне — воно обійдеться на 60 відсотків дорожче від початкової вартості.

Прем’єр-міністр Угорщини спочатку підписав указ, згідно з яким літр палива у перерахунку на міжнародну валюту коштує 1,25 долара. У сусідніх країнах літр бензину коштував не менше 2,1 долара за літр, тому сусіди почали активно їздити заправлятися в Угорщину.

Через масовий наплив на заправки, в Угорщині виник дефіцит палива. Це спонукало владу встановити для іноземців окремі цінники. Згідно з новим указом, літр бензину на угорській заправці обійдеться їм на 60 відсотків дорожче, що приблизно зрівнює вартість палива в Угорщині з цінами в інших європейських країнах.

Напередодні влада Фінляндії заборонила провозити через кордон з Росією каністри з бензином. На такий крок фіни йшли також через зростання цін на пальне у своїй країні. Тепер провозити бензин можна тільки в баку автомобіля, будь-яка інша переносна тара відтепер під забороною, детальніше читайте за посиланням.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини