HomeАвтосвітЦіни на пальне залишили американських поліцейських без автомобілів

Ціни на пальне залишили американських поліцейських без автомобілів

Копам наказано якомога рідше виїжджати на місця пригод

Вартість бензину в США виросла настільки, що поліцейським в окремих штатах доводиться відмовлятися від використання службового транспорту та намагатися виконувати максимум роботи або з офісу, або за допомогою телефонних дзвінків. Просто тому, що наявні бюджети поліції на паливо для автомобілів уже витрачені, а нові бюджети з урахуванням реальності, що змінилася, поки що не прийняті. Щоправда, місцеві жителі не оцінили такого підходу служителів до своєї роботи.

У штаті Мічиган виникла складна ситуація із паливом для автомобілів поліції. Середня вартість галону бензину за рік зросла на 2,198 долара — до 5,214 долара, і виявилося, що у бюджеті місцевої влади просто немає коштів на закупівлю пального для патрульних машин.

Особливо складна ситуація склалася в офісі шерифа округу Ізабелла Майкла Мея, який офіційно заявив — гроші на бензин скінчилися і зараз співробітникам надано вказівку максимальну кількість дзвінків від мешканців розбирати без виїзду на місце події.

Після такої заяви шериф очікувано зіштовхнувся із жорсткою критикою з боку населення. При цьому запевнення у тому, що поліцейські продовжать патрулювати райони та оперативно виїжджатимуть на виклики, які вимагають присутності правоохоронців, місцевих мешканців не заспокоїли.

Поліція округу використовує спеціальні седани Dodge Charger Pursuit, які оснащуються 3,6-літровими турбомоторами V6 або 5,7-літровими V8 HEMI. До паливної кризи витрати бензину не були головною проблемою для поліцейських, але зараз правоохоронці змушені заощаджувати.

Свіжі новини

Схожі новини