HomeАвтосвітУ Каліфорнії літак розбився прямо на шосе

У Каліфорнії літак розбився прямо на шосе

Чи можете ви уявити, як літак падає, коли ви проїжджаєте повз? Я сподіваюся, що з вами цього ніколи не трапиться, але такі випадки трапляються в усьому світі, хоч би як рідко вони були.

Відео показує, як невеликий літак здійснює екстрену посадку на міжштатній автомагістралі 91 в окрузі Ріверсайд, штат Каліфорнія. Одномоторний Piper Cherokee зазнає відмови двигуна, стрімко втрачає висоту і каменем падає на дорогу, крутиться і спалахує після розриву бака.

У Каліфорнії літак розбився прямо на шосе

Цей момент було знято на відео, можливо, камерою, встановленою на транспортному засобі, що рухається тією ж смугою, а потім передано пожежною службою округу Ріверсайд.

В аварію потрапила вантажівка, в якій перебували троє людей, а пілоту та пасажиру на борту вдалося вибратися з літака цілими та неушкодженими. На щастя, всі троє людей у ​​вантажівці не постраждали.

Пілот сказав, що прямував на посадку в аеропорту Корона, коли двигун почав захлинатися, і літак почав втрачати висоту. Так ми приходимо до рішення про аварійну посадку, яка відбудеться лише матеріальними збитками. Ще пощастило в екстремальній ситуації, що рух на трасі був не таким завантаженим і пілот зміг направити машину в потрібне місце.

Свіжі новини

Схожі новини