HomeАвтосвітУ США власники безкоштовних зарядних станцій безкоштовно заправлятимуть бензином автомобілі з ДВЗ

У США власники безкоштовних зарядних станцій безкоштовно заправлятимуть бензином автомобілі з ДВЗ

Департамент транспорту американського штату Північна Кароліна підготував законопроект, який зобов’яже власників станцій безкоштовного заряджання електромобілів на тих же підставах заправляти бензином автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння.

На думку авторів ініціативи, власники електромобілів отримують надто багато переваг, порівняно з власниками класичних автомобілів. Однак вартість повної зарядки автомобіля електрикою багато разів відрізняється від вартості одного бака палива.

Законопроект передбачає, що всі громадські зарядні станції, розташовані на державній території, будуть обладнані колонкою для безкоштовного доступу до бензину та дизельного палива. Якщо цього не зробити, станції буде видалено. Крім того, по всьому штату буде встановлено приватні зарядні станції.

Власники ресторанів, наприклад, зможуть розміщувати зарядні пристрої на парковках, щоб відвідувачі могли заряджати електромобілі під час обіду. Усі витрати на електроенергію будуть включені у рахунок клієнта, а власники закладу вкажуть у рахунку суму, яку клієнт витратив обслуговування станції. Якщо він не використовував зарядну станцію, суму буде усунено.

Влада присуджує 50 000 доларів за знесення електрозаправних станцій, власники яких не дотримуються нової постанови уряду. На думку авторів законопроекту, власники автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння нині змушені приймати пільги, які отримують власники електромобілів. Мета нововведення таки полягає в тому, щоб зрівняти права всіх водіїв.

Свіжі новини

Схожі новини