HomeАвтосвітТаємнича пожежа знищила п'ять автомобілів, орендованих для Джо Байдена

Таємнича пожежа знищила п’ять автомобілів, орендованих для Джо Байдена

Інцидент на острові Нантакет стався після від'їзду американського президента

Fox News повідомила, що п’ять автомобілів, орендованих секретною службою під час коротких канікул для президента США Джо Байдена, було знищено вогнем, повідомляє Fox News. Він був на дні Дня подяки на курорті на розкішному острові Нантакет у штаті Массачусетс зі своїми близькими.

Секретна служба орендувала п’ять автомобілів з Герца, щоб перевезти президента та його родину, і всі п’ять загадково вибухнули полум’ям на ділянці прокату автомобіля на один день після виходу Байдена. Пожежа пошкодила Chevrolet Suburban, Ford Explorer, Infiniti QX80, Ford Expedition та Jeep Gladiator, повідомляє New York Post.

Автомобілі було припарковано в аеропорту Нантакета. Приблизно о 5:22 камерами відеоспостереження поліцейські помітили полум’я на стоянці орендованого автомобіля. Співробітники активували систему оповіщення та викликали екстрені служби. Таємнича пожежа була швидко локалізована: полум’я, як повідомляється, знаходилося всього за 10 метрів від паливних баків аеропорту, де зберігалося 95 000 літрів палива. Аеропорт відкритий, аеронавігаційні операції не порушені.

Таємнича пожежа знищила п'ять автомобілів, орендованих для Джо Байдена

На кадрах з Nantucket Current видно, як пожежники розпорошують останки, що тліють, з блоку циліндрів одного з автомобілів. Причина займання наразі невідома. Fox News звернулася до Білого дому за інформацією, але поки що не отримала відповіді.

Байдени зупинилися у прибережному комплексі вздовж гавані Нантакет. З ним були перша леді Джилл, дочка Ешлі та його 52-річний син Хантер. Сім’я має більш ніж 40-річну традицію проводити День Подяки на острові.

Свіжі новини

Схожі новини