HomeАвтосвітУраган Іен втопив мільйони автомобілів у Флориді

Ураган Іен втопив мільйони автомобілів у Флориді

Потужний ураган «Іен», що пронісся узбережжям Флориди в США, завдав катастрофічних руйнувань. Ураганні вітри та зливи викликали масштабні повені, внаслідок яких також загинули сотні автомобілів.

У місті Неаполь на південному заході вулиці Флориди були повністю затоплені, а припарковані автомобілі спливли. У місті Форт-Майєрс повінь була настільки сильною, що деякі квартали виглядали як озера. Рівень води подекуди перевищував 3 метри, повідомив губернатор штату Рон ДеСантіс.

Ураган Іен втопив мільйони автомобілів у Флориді

На фотографії, розміщеній у Instagram, видно, що McLaren P1 наполовину занурений у воду. Цей суперкар був випущений британською компанією у 2013 році. Було випущено 375 McLaren P1, який відрізняється малою вагою та гібридним приводом, що поєднує в собі 737 к.с. бензиновий двигун з подвійним турбонаддувом та потужністю 179 к.с. електричний агрегат на загальну потужність 916 к.с. Розгін McLaren P1 з 0 до 100 км/год – за 2,8 секунди, максимальна швидкість – 350 км/год, яка без обмежувача збільшується приблизно до 400 км/год.

На жаль, цей McLaren P1, швидше за все, більше не використовуватиметься. Або принаймні не раніше заміни основних вузлів. Місцеві жителі поділилися у соцмережах фото та відео з району урагану. Згадуються сотні затонулих автомобілів, у тому числі Lamborghini Huracan, McLaren та Rolls-Royce.

В одному з відео навіть було знято акулу. А в іншому відео машина тягне серфера за мотузку.

Свіжі новини

Схожі новини