HomeАвтосвітВ Норвегії невдоволені якістю електрокарів власники Tesla оголосили голодування

В Норвегії невдоволені якістю електрокарів власники Tesla оголосили голодування

Так вони сподіваються достукатися до Ілона Маска

Норвезькі власники Tesla, які втомилися від проблем з електромобілями, оголосили голодування. До радикального способу привернути увагу виробника їх підштовхнули як різноманітні дефекти, так і те, що ніхто не поспішає їх виправляти. За словами страйкуючих, підтримка Tesla або просить їх почекати, не позначаючи термінів, або ігнорує. Голодування стартувало 27 серпня, і інформація про нього вже розлетілася по соцмережах та ЗМІ, що дає надію на реакцію керівництва «Тесли».

Серед дефектів, на які скаржиться група активістів, погана якість фарби, іржа, занадто короткий термін служби батареї, примерзання дверних ручок і навіть пожовтіння екранів мультимедійної системи.

Проте останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння, стало зневажливе ставлення служби підтримки, з якою майже неможливо зв’язатися. Як пише The Drive, подібні проблеми є актуальними для Tesla і на північноамериканському ринку.

Власники розраховують, що голодування допоможе донести проблему до глави Tesla Ілона Маска, і він нарешті наведе лад у норвезькому офісі. Поки бізнесмен відкрито не відреагував, але 28 серпня опублікував пост, у якому з дивного збігу згадав голодування.

В Норвегії невдоволені якістю електрокарів власники Tesla оголосили голодування

“За порадою хорошого друга я періодично практикую голодування і почуваюся здоровішим”, – написав Маск. Чи зроблено це навмисно, невідомо.

Гібриди та електрокари давно прижилися в Норвегії, зайнявши велику частку ринку. За підсумками липня в скандинавській країні було продано 6013 нових машин, 5123 з яких — електрокари (70,7 відсотка), а ще 890 — гібриди, повідомила Інформаційна рада про дорожній рух.

Найпопулярнішою маркою там є Tesla, але Volkswagen має намір боротися за ринок і з 2024 збирається виключити з місцевої лінійки всі машини з ДВС.

Свіжі новини

Схожі новини