HomeАвтосвітНова фатальна аварія Tesla - автопілот убив двох людей

Нова фатальна аварія Tesla – автопілот убив двох людей

Національне управління безпеки дорожнього руху (NHTSA) розслідує нову аварію за участю електромобіля Tesla, який розбився на автопілоті. Аварія сталася на шосе недалеко від Гейнсвілля (Флорида), загинули обидві людини, які їхали в електромобілі.

За даними поліції, з незрозумілих причин Model S 2015 випуску з’їхала з шосе і врізалася в причіп вантажівки Walmart, що зупинилася на стоянці для відпочинку. Електромобіль пішов під задню частину причепа, машина буквально зрізала дах. 66-річна жінка за кермом та 67-річний чоловік, який їхав поряд з нею, загинули на місці.

Розслідування показало, що Model S зробила два маневри, щоб врізатися у вантажівку. Седан спочатку звернув праворуч, щоб з’їхати з автостради, а потім знову змінив напрямок, щоб зіткнутися з причепом. Жертви не встановлені, але поліція виключає можливість провини водія, оскільки йому було набагато простіше розбитися на трасі.

Нова фатальна аварія Tesla - автопілот убив двох людей

На фото, опублікованих поліцією, не видно жодних ознак гальмування, що підтверджує провину автопілота. Коли система не бачить перед собою перешкоди, вона продовжує керувати автомобілем і прискорюватися. За даними NHTSA, автопілот відключився “менш ніж за секунду до удару”.

Tesla поки не прокоментувала те, що сталося, і не повідомила, чи використала Model S удосконалена система допомоги водієві (ADAS), частиною якої є автоматичне екстрене гальмування (AEB). Проте це також, мабуть, буде перше розслідування аварії, в якій автопілот активно керує автомобілем, коли він врізається в перешкоду на повній швидкості, навіть не намагаючись зупинитися.

Свіжі новини

Схожі новини