HomeАвтосвітОхоронець Кріштіану Роналду розбив його Bugatti Veyron

Охоронець Кріштіану Роналду розбив його Bugatti Veyron

В одного з охоронців Кріштіану Роналду видався невдалий день у понеділок 20 червня: він потрапив в аварію на Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse, що належить зірці футболу. ДТП із гіперкаром вартістю близько двох мільйонів доларів сталося на острові Майорка, куди Роналду прибув із сім’єю. Судячи з фотографій, опублікованих The Daily Mail, Veyron пошкоджено передню частину і бік з боку пасажира.

Інцидент стався близько 11-ї ранку в курортному містечку Са Кома. Повідомляється, що Роналду довірив Veyron Grand Sport Vitesse охоронцю, а сам тим часом їхав в іншому автомобілі слідом.

Охоронець Кріштіану Роналду розбив його Bugatti Veyron

Причина ДТП не розкривається. Судячи з знімків, Bugatti влетів у цегляну огорожу, коли, ймовірно, намагався проїхати поворот на занадто великій швидкості. Після зіткнення охоронець самостійно вийшов з машини та поїхав разом із Роналду, а з поліцією розбирався інший найнятий футболістом персонал. Потерпілого Veyron у результаті відвезли на евакуаторі, накривши брезентом.

На фотографіях The Daily Mail видно деякі пошкодження спереду: передній бампер та колісна арка вкриті подряпинами. Крім цього, схоже, що бічна частина автомобіля з правого боку зазнала серйозних збитків і потребує дорогого ремонту.

Охоронець Кріштіану Роналду розбив його Bugatti Veyron

Видання повідомляє, що охоронець Роналду не постраждав, а також повністю визнав свою провину у ДТП. Чи вибачить йому футболіст неакуратне поводження з рідкісним гіперкаром, невідомо.

Раніше Bugatti показала версію Chiron під назвою L’Ébé, присвячену дочці Етторе Бугатті. У спецверсії — три гіперкари, натхненні стилем ар-деко та гоночним Bugatti Type 57 G Tank із 30-х років минулого століття. Всі вони відзначені золотистим декором, а на дверних картах вишиті найзнаковіші моделі в історії французького бренду.

Свіжі новини

Схожі новини