ГоловнаАвтосвітФінляндія заборонила ввозити каністри з бензином з Росії

Фінляндія заборонила ввозити каністри з бензином з Росії

Дата:

Новини по темі

Польща виступила проти заборони на машини з ДВЗ із 2035 року

Влада Польщі виступила проти пропозиції Єврокомісії щодо запровадження заборони...

Nissan відкликає сотні тисяч Pathfinder через капот, що відкривається на ходу

Nissan оголосив у США великий відгук, який стосується 322...

Tesla закриває офісів у Кремнієвій долині та звільняє близько 200 співробітників

Американський Tesla Inc. закриває один із офісів у Кремнієвій...

Прикордонна служба Фінляндії заборонила провозити через кордон із Росією каністри з бензином. З 16 червня через санкції Євросоюзу «ввозити паливо з Росії можна лише у штатному паливному баку автомобіля». Переносна тара (в тому числі каністри) під забороною, а отже тепер покупка недорогого бензину чи дизельного палива в Ленінградській та Мурманській області чи Карелії обмежена ємністю паливного бака.

Донедавна влада Фінляндії дозволяла автоаматорам безмитно ввозити до десяти літрів палива в каністрі. Єдиною умовою було збіг специфікації пального в баку та каністрі. Проте в останні місяці ціни на бензин у Європі зростають, «паливний туризм» став знову набирати популярності, і влада Фінляндії зважилася на посилення заходів.

Середня ціна літра бензину АІ-95 на фінських заправках – 2,5 євро. У Росії той же бензин обійдеться майже втричі дешевше 0,90 євро за літр, тому і для жителів прикордонних до Росії фінських районів, і для мандрівників, які виїжджають до Європи, вигідніше максимально заправитися за рублі. Паливо, що ввозиться з Росії комерційними автомобілями, обкладається митом і податками за старими ставками.

По-своєму зі зростанням цін на паливо намагаються боротися американська влада. Напередодні виборів адміністрація Байдена готова до крайніх заходів, щоб пом’якшити наслідки рекордного зростання цін на бензин — розглядається навіть можливість введення в США паливних карток.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини