HomeАвтосвітДо Росії привезуть електрокари з Уганди

До Росії привезуть електрокари з Уганди

Посол Уганди в Росії Мозес Кізіге заявив про готовність країни забезпечити постачання електромобілів на російський ринок, проте термінів він не вказав. Розробкою та виробництвом угандійських електрокарів займається державна компанія Kiira Motors, лінійка якої представлена ​​кількома моделями. РІА «Новини» з посиланням на посла також повідомляє про укладання угоди з КамАЗом про будівництво спільного заводу щодо випуску вантажних машин для африканських ринків.

“Ми відкриті до співпраці з російськими автоконцернами, наприклад, нещодавно ми уклали угоду з КамАЗом про будівництво в Уганді заводу з виробництва вантажних машин, щоб продавати їх на африканському ринку”, – цитує агентство слова посла. Кізіге додав, що Уганда виробляє електромобілі, які країна одного разу експортуватиме до Росії.

До Росії привезуть електрокари з Уганди До Росії привезуть електрокари з Уганди До Росії привезуть електрокари з Уганди

На даний момент електрокар є в арсеналі державної компанії Уганди Kiira Motors – компактний хетчбек, представлений ще в 2011 році. Kiira EV – двомісний сіті-кар, в рух який наводить 26-сильний електромотор. Максимальна швидкість електрокара становить 100 км/год, а запас ходу на одній зарядці обмежений 80 км.

Також у Kiira є гібрид EV Smack та преміальний седан Kiira EVS з ДВС.

До Росії привезуть електрокари з Уганди До Росії привезуть електрокари з Уганди

Раніше стало відомо, що в найближчому майбутньому на російських дорогах з’являться іранські автомобілі – про намір освоїти новий ринок заявила компанія Iran Khodro. Крім того, АвтоВАЗ веде переговори про контрактне складання іномарок на своїх потужностях – які саме компанії звернулися до російського автогіганта з такою пропозицією, поки що невідомо.

Свіжі новини

Схожі новини