HomeАвтосвітРосійський АвтоВАЗ розпочинає виробництво китайських автомобілів під маркою Lada

Російський АвтоВАЗ розпочинає виробництво китайських автомобілів під маркою Lada

Глава АвтоВАЗу Максим Соколов підтвердив російським журналістам, що виробництво китайських автомобілів під маркою Lada буде організовано на колишньому заводі Nissan у Санкт-Петербурзі. «Ми ведемо переговори з провідними китайськими виробниками, – сказав Соколов, слова якого цитує «Російська газета». – Поки ми не можемо сказати більше подробиць, можливо, це не та сама компанія.

Складання китайських автомобілів під маркою Lada розпочнеться цього року, план – 10 000 машин до кінця 2023 року. 2024 року АвтоВАЗ розраховує вийти на обсяги виробництва 60–70 000 одиниць на рік. Сам завод, що випускає автомобілі Nissan з 2009 по весну 2022 року, розрахований на збирання 100 000 одиниць на рік. Минулого року тут було випущено три моделі X-Trail, Qashqai та Murano.

Російський АвтоВАЗ розпочинає виробництво китайських автомобілів під маркою Lada

Як відомо, росіяни збирають моделі китайської марки JAC під назвою “Москвич 3″, оснащені бензиновим двигуном (китаєць з турбонаддувом) потужністю 150 к.с., коробка передач – 6-ступінчаста механічна або варіатор. Габарити нового кросовера, створеного на базі моделі JAC JS4, становлять 4410 мм завдовжки, 1800 мм завширшки і 1660 мм заввишки. Відстань між двома осями складає 2620 мм.

У планах відродженого бренду було випустити не менше 400 одиниць «Москвича 3» для продажу до кінця минулого року, але офіційних даних про те, чи це вдалося зробити, немає.

Свіжі новини

Схожі новини