HomeАвтосвітОсобистому транспорту в Росії передбачили смерть вже через вісім років

Особистому транспорту в Росії передбачили смерть вже через вісім років

Експерти ринку вважають, що до 2030 року власний автомобіль буде винятком, а не правилом

Російський експерт Національної технологічної ініціативи «Автонет» та директор із консультаційних послуг компанії «Технології довіри» Вікторія Синічкіна заявила, що вже до 2030 року особистий транспорт у великих містах буде винятком та рідкістю. На її думку, зростаючий тренд на оренду автомобілів та іншого транспорту змінить міста та зробить безглуздим володінням власною машиною. Також експерт зазначила, що з великих міст можуть зникнути і великі паркування, оскільки найближчим часом у них більше не буде сенсу.

Синічкіна заявила, що розвиток послуг оренди транспорту вже зараз стимулює людей відмовлятися від особистого автомобіля. А оскільки ринок міської мобільності має величезний потенціал для зростання, вже до 2030 він може практично повністю витіснити особисті автомобілі. На думку експерта, вже через вісім років особистий автомобіль у великому місті буде винятком та рідкістю.

Експерт зауважила, що один каршеринговий автомобіль замінює в середньому 25 особистих автомобілів. Відповідно, зі зростанням популярності орендного транспорту, у містах скорочуватимуть і паркувальні простори на користь громадських. Крім того, додала Синічкіна, збільшення частки громадського транспорту принесе зиск у 20 мільярдів доларів за рахунок економії енергії.

Ринок каршерингу дійсно розвивається, а до списку доступних клієнтам опцій додають нові. Так, у середині серпня один із московських операторів каршерингу “Делімобіль” дозволив клієнтам орендувати автомобілі на термін до одного місяця. Причому їздити на такому автомобілі можна різними містами, єдина умова — завершити оренду потрібно в Москві чи найближчому Підмосков’ї.

Свіжі новини

Схожі новини