HomeАвтосвітУ Тольятті згоріли два автовози з автомобілями Lada

У Тольятті згоріли два автовози з автомобілями Lada

Дві вантажівки Lada згоріли в районі заводу АвтоВАЗ у Тольятті, повідомляють російські ЗМІ. На платформах стояло 8 новеньких Lada Granta та Niva, шість із них були повністю знищені, але деякі вдалося врятувати.

Пожежа почалася на парковці, ніхто не постраждав, повідомила прес-служба ГУ МНС у Самарській області. Повідомлення про спалах надійшло рано вранці, загасити його вдалося приблизно за годину. Про причини поки що нічого не сказано.

Ймовірно, це одні з перших готових агрегатів після поновлення роботи АвтоВАЗу, який з цього тижня працює на повну потужність. У червні у всіх співробітників був 4-денний робочий тиждень через брак електронних компонентів, а тепер вони працюватимуть по 6 днів із плаваючим вихідним, повідомив президент АвтоВАЗу Максим Соколов.

Він стверджує, що інтерес до автомобілів високий завдяки державній програмі пільгового кредитування, а з початку осені відкриються додаткові складальні лінії. АвтоВАЗ володіє виробничими майданчиками в Тольятті та Іжевську, а модельний ряд Lada включає моделі Vesta, Xray, Largus, Granta та Niva. За даними автовиробника, минулого року його загальний обсяг продажів становив 350,7 тис. машин.

Соколов додає, що менш ніж за 3 місяці компанія створила спеціальну версію Granta менш залежну від імпортних комплектуючих. І тепер ця модель стандартно оснащена звичними опціями безпеки та комфорту – подушками безпеки, системою Ера-Глонасс, кондиціонером тощо. Також відновлено виробництво позашляховиків сімейства «Нива» – Legend та Travel.

Свіжі новини

Схожі новини