HomeАвтосвітРозкрито зовнішність нових «Москвичів»

Розкрито зовнішність нових «Москвичів»

Мер Москви Сергій Собянін відвідав завод “Москвич”, де йому показали, які моделі можуть стати на конвеєр найближчим часом. Йдеться про п’ять автомобілів, і всі вони є не що інше, як переліковані моделі JAC. Поки що заплановано випуск трьох позашляховиків та одного седана з ДВЗ, а також одного електрокара — але коли вони з’являться у продажу, невідомо. Однак на даний момент вже зрозуміло, як виглядатимуть майбутні автомобілі “Москвич” – опубліковані фотографії.

Мер Москви Сергій Собянін оголосив про початок робіт зі створення власної платформи для електромобіля “Москвич”. Термінів появи перших машин на новому візку поки ніхто назвати не може, тому на першому етапі на колишньому заводі Renault в Москві організують великовузлове складання автомобілів з так званих дружніх країн. Судячи з фотографій перспективних моделей, йдеться про кросоверів та седана JAC.

Розкрито зовнішність нових «Москвичів»

Машинам надано номери від I до IV. Модель I – це JAC X4/JS4 (1.5 TGDI, 150 к.с., 210 Нм), який готується до офіційного виходу на російський ринок, та його електричний брат-близнючок E40X (150 к.с., 340 Нм). Під ім’ям Модель II ховається JAC X6 (1.5 TGDI, 150 к.с., 230 Нм), а Модель III та Модель IV – спортседан Sehol A5 Plus (1.5 TGDI, 184 к.с., 300 Нм) та кросовер JAC X7 ( 1.5 TGDI, 174 к.с., 277 Нм) відповідно.

Свіжі новини

Схожі новини