HomeАвтосвітКитайці не витримали - зупинили виробництво автомобілів у Росії

Китайці не витримали – зупинили виробництво автомобілів у Росії

Завод китайського виробника Grat Wall під Тулою був одним із небагатьох автомобільних підприємств у Росії, які продовжували працювати на повну потужність. Проте врешті-решт він теж здався хаосу, спричиненому відсутністю постачання комплектуючих та іншими проблемами, спричиненими нападом на Україну.

У результаті керівництво марки Haval, моделі якої збираються на підприємстві, оголосило корпоративну відпустку. Його було заплановано на літо, але його перенесли на весну. Таким чином, конвеєри, на яких випускаються кросовери Dargo, Jolion, F7 і F7x, а також рамний позашляховик H9, припинять роботу до 22 травня. Більшість співробітників підуть у оплачувану відпустку, але деякі відділи продовжать роботу.

Раніше таке ж рішення ухвалило керівництво заводу «Автотор» у Калінінграді. Випускає моделі корейських брендів Kia та Hyundai, які, втім, практично повністю розраховані на російський ринок. Перерва у виробництві триватиме до 22 травня, проблема у нестачі запчастин та обладнання.

Аналогічна ситуація і на заводах інших компаній, що займаються виробництвом автомобілів у Росії. Холдинг “Соллерс” зупинив конвеєри заводів “УАЗ” та “Мазда-Соллерс”, відправивши своїх співробітників у корпоративну відпустку. Причина – «збій ланцюжка поставок».

Робітники АвтоВАЗу відпочиватимуть до середини травня, а це означає, що російський автопром цього місяця практично повністю зупинить роботу.

Свіжі новини

Схожі новини