HomeШпигунські фотоМаленький "Звір". Haval тестує новий кросовер A07

Маленький “Звір”. Haval тестує новий кросовер A07

До мережі потрапили «шпигунські» знімки нового кросовера Haval з кодовою назвою A07. Він стане «зменшеною версією» гучного в Китаї Haval Shenshou (Mystical Beast). “Китайські автомобілі” з’ясували подробиці про новинку.

Чим екстер’єр A07 відрізняється від Shenshou

Почати варто із зовнішнього вигляду Haval A07. Модель на «шпигунських» знімках щільно вкрита камуфляжем. Тим не менш, ми можемо помітити деталі її екстер’єру. Передню частину А07 прикрашає велику решітку радіатора з логотипом бренду. Малюнок гриля відрізняється від Haval Shenshou. Зате під ним видніється «губа» переднього бампера з декоративною оранжевою смужкою, як у «Звіра».

Маленький "Звір". Haval тестує новий кросовер A07

Фара – це окрема тема для спекуляцій. Так, деякі китайські ЗМІ припускають, що тестова оптика моделі. Але тут варто парирувати, що як «пробні» фари GWM використовує лише круглі елементи, що отримали в Китаї кумедне прізвисько «очі жабка». І все ж таки в очі впадає те, що головна оптика А07 не відповідає стикам кузовних елементів. Зважаючи на все, серійна версія може отримати великі фари, схожі формою на букву «Т».

У задній частині кросовера все набагато зрозуміліше. Тут ми бачимо елементи ліхтарів, як Haval Shenshou, а також спортивний спойлер. Варто відзначити, що стійка D має невеликий ухил, тому дизайн А07 ніби робить “кивок” у бік купеподібних SUV. І все ж він має форму кузова традиційних кросоверів.

Маленький "Звір". Haval тестує новий кросовер A07

Як здивує інтер’єр нового Haval

Салон A07 також потрапив на “шпигунські” знімки. Ми можемо побачити, що в Haval намагалися досягти подібності з Shenshou, але при цьому здешевити модель. Так, якщо у «Звіра» екран приладки та центральної консолі «злили» в єдиний асиметричний блок, то А07 від цієї ідеї відмовилися. Приладка тут відокремлена від головного монітора. Сам екран центральної консолі великий та цікаво інтегрований у торпедо.

Центральний тунель А07 вражає майже повною відсутністю фізичних клавіш. Тут знайшлося місце лише функції «Старт/Стоп». Натомість на центральному тунелі розташувалися два підсклянники, ніша для зберігання та бездротова зарядка для смартфона. Під тунелем також є місце для речей, ще й із розеткою на 12В. А куди переїхав селектор КПП? Так само, як і у «Звіра» – за кермо. До речі, сама «бублик» тут від Haval Shenshou. Вона відрізняється круглою формою та трьома спицями.

Маленький "Звір". Haval тестує новий кросовер A07

Які характеристики кросовера вже відомі

Розміри моделі передбачити складно. На «шпигунських» знімках вона «засвітилася» поряд із Haval Cool Dog. Загалом «Крутий собака» виглядає навіть дещо більшим, ніж А07. Таким чином, довжина нового кросовера може лежати в межах 4500 мм. До речі, це вже третя модель Haval із подібними габаритами. Ще одна – це кросовер Chitu (Red Rabbit).

Щодо «начинки», тут поки що жодної конкретики немає. A07 побудований на модульній платформі Lemon. За прогнозами, під його капотом можна буде зустріти 1,5-літровий турбомотор GW4B15C на 184 к.с. та 275 Нм. Пару йому становитиме 7-ступінчастий «робот». При цьому, судячи з внутрішньої документації GWM, А07 також отримає гібридну систему. Можливо, вона перейде до нього від вищезгаданого Chitu. Йдеться про 1,5-літровий «атмосферник» на 101 к.с. та 132 Нм, якому допомагає електромотор на 156 к.с. та 250 Нм. З’єднані вони за допомогою гібридної «коробки» DHT2, а сукупна потужність такої системи – 190 к.с та 370 Нм.

Коли чекати на старт продажів новинки

Про конкретні дати дебюту Haval A07 інформації немає. У тому числі й у «злитих» внутрішніх документах компанії. Але, зважаючи на те, що кросовер виглядає цілком готовим, за винятком оптики, він може дебютувати вже цього року.

Свіжі новини

Схожі новини