HomeАвтосвітMercedes-Benz може відмовитись від малолітражок

Mercedes-Benz може відмовитись від малолітражок

Mercedes-Benz може відмовитись від малолітражок, пише британський Autocar, посилаючись на генерального директора німецького концерну Олу Калленіуса. Виступаючи на саміті Financial Times “Майбутнє автомобілів”, керівник Mercedes-Benz заявив, що “стратегія полягає не в гонитві за обсягами, а в гонитві за цінністю для клієнтів і компанії”. Іншими словами, паливних наступників у компактних Mercedes-Benz може і не бути, хоча рішення поки що не прийняте.

Ола Калленіус не називав безпосередньо моделі Mercedes-Benz, які знаходяться під загрозою, але з контексту заяв в Autocar припустили, що йдеться про A-Клас. Підтвердженням теорії британців може бути те, що з американського ринку A-Class вже прибрали, і тепер найдоступнішою моделлю є GLA.

Через брак напівпровідників у Mercedes-Benz були змушені обмежувати обсяги продажу компактних автомобілів, роблячи ставку на маржинальніші моделі. Виявилося, що такий підхід працює — 2021 року Mercedes-Benz повідомив про прибуток у розмірі 14 мільярдів євро. Ола Калленіус прямо каже, що Mercedes-Benz не прагне конкурувати з мас-брендами і дивиться не вниз, а вгору.

Чекати на швидку відставку A-Класу навряд чи розумно, адже малолітражки четвертого покоління випускаються з 2018 року, і не за горами плановий рестайлінг. Якщо Mercedes-Benz і вирішать відмовитися від компактних хетчбеків і седанів, це відбудеться після закінчення життєвого циклу актуальної моделі.

Свіжі новини

Схожі новини