HomeАвтосвітMercedes-Benz представив окуляри Maybach із золота, титану та рогів буйвола

Mercedes-Benz представив окуляри Maybach із золота, титану та рогів буйвола

Головний дизайнер Mercedes-Benz Group Гордон Вагенер, який доклав руку до безлічі автомобілів Mercedes-Benz, Mercedes-AMG і Mercedes-Maybach, цього разу попрацював разом з виробником модних аксесуарів. Разом із командою своїх художників фахівець підготував сонцезахисні окуляри The Creator, які, крім стильного дизайну, відрізняються застосуванням дорогих матеріалів, як і належить товарам марки Maybach Icons of Luxury.

Дизайн оправи обіграє фірмову емблему Maybach, а також фірмовий малюнок решітки радіатора цих машин. Окуляри будуть збирати вручну і для складання кожної пари потрібно 200 кроків, під час яких з окремих елементів виходить готовий аксесуар.

Окуляри виготовлені з титану, який, залежно від варіації The Creator, покритий або 22-каратним золотом, або рожевим золотом, або платиною. Ексклюзивною рисою окулярів є застосування у конструкції натурального рогу. Матеріал пропонується компанією IVKO, яка з 1978 займається роботою з рогами тварин. Для окулярів застосовують ріг азіатського водяного буйвола.

На ринок The Creator випустять у десяти версіях, що відрізняються дизайном оправи, матеріалом оздоблення, а також кольором лінз. Залежно від цього зміниться цінник — від 2880 до 3590 доларів. Доступні нові очки будуть у десяти бутіках Maybach Icons of Luxury по всій планеті.

Свіжі новини

Схожі новини