HomeАвтосвітOpel Insignia стане електричним кросовером

Opel Insignia стане електричним кросовером

Британський підрозділ Opel, Vauxhall, припинив виробництво седана Insignia і не отримає прямого наступника. Однак у компанії уточнили, що поки що такий захід для моделі, запропонованої під маркою Opel, не планується і її виробництво та постачання до Європи триватимуть «якийсь час».

Згідно з офіційною заявою Vauxhall, рішення зупинити випуск моделі було прийнято відповідно до тенденцій британського ринку та акценту компанії на електрифікацію. Бренд хоче бути повністю електрифікованим до 2024 року, а 2028 року стати виробником повністю електричних автомобілів.

Один із перших кроків у цьому напрямку буде зроблено з Insignia, яка у своєму наступному поколінні стане електричним кросовером. Поточне покоління моделі вийшло у 2016 році, а у 2019 році отримало серйозний фейсліфтинг. Якщо припустити, що життєвий цикл моделі становить близько 7 років, це означає, що випуск Insignia триватиме до кінця 2023 року.

Insignia – єдина модель у лінійці Opel/Vauxhall, розроблена до злиття Opel із PSA Group. Він був доступний як Holden Commodore (Австралія) та Buick Regal (США), але ці дві моделі вже знято з виробництва. Версія Vauxhall вже вийшла з гри, тому на складальній лінії залишається тільки європейська Insignia, принаймні поки що.

Відмова від класичних седанів набуває у Європі дедалі більшого поширення на користь кросоверів. Вже відомо, що Ford припинив виробництво Mondeo – одного з головних конкурентів Insignia, який залишався на конвеєрі понад 30 років. Ще одна популярна модель – VW Passat, у своєму наступному поколінні буде доступна лише у кузові універсал, а класичний седан замінить електромобіль.

Свіжі новини

Схожі новини