HomeАвтосвітRenault відмовилася від популярної у українців моделі, яку випускали 27 років

Renault відмовилася від популярної у українців моделі, яку випускали 27 років

З модельної лінійки зникне звичайний Megane, проте електричний Megane E-Tech залишиться в строю.

Компанія Renault тримає курс на електрифікацію та поступово відмовляється від випуску автомобілів з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. Як повідомляє британський Autocar, французька марка відправляє у відставку модель Megane, яка вироблялася протягом 27 років, змінила чотири покоління та мала стійкий попит. При цьому однойменний електричний хетчбек Megane E-Tech залишиться у строю.

Megane актуального, четвертого покоління дебютував у 2015 році, а європейський продаж розпочався у 2016-му. Модель вироблялася на заводах в Іспанії та Туреччині, і випускалася в кузовах п’ятидверний хетчбек, універсал та седан.

Пік популярності четвертого Megane припав на 2017 рік, коли продажі досягли позначки 168 тисяч одиниць. 2020-го модель пережила плановий рестайлінг, а 2021 року вдалося реалізувати 70 тисяч екземплярів. Найкращим роком для моделі за всі 27 років існування став 2004-й: тоді було продано 465,7 тисяч штук.

Renault відмовилася від популярної у українців моделі, яку випускали 27 років

Megane залишає конвеєр, залишаючи наступника – електричний хетчбек Megane E-Tech, який з’явився на ринку восени 2021 року. У його основі лежить архітектура CMF-EV, яку электрохэтч розділив з Nissan Ariya, а рух наводить електромотор на 130 чи 220 кінських сил. Залежно від версії електрокар комплектується батареєю ємністю 40 або 60 кіловат-годин, а запас ходу становить від 300 до 470 км.

Ціни на Renault Megane E-Tech у Франції стартують від 35,2 тисяч євро, що еквівалентно 1,05 млн. гривень за курсом сьогоднішнього дня.

Свіжі новини

Схожі новини