HomeТехнологіїRenault інтегрує Waze у свої автомобілі

Renault інтегрує Waze у свої автомобілі

Додаток буде «стандартним» у нових моделях Austral та Megane E-Tech.

Одна з найпопулярніших мобільних навігаційних програм Waze тепер стане «базовим» у нових моделях Renault Austral та Megane E-Tech, які мають у своєму оснащенні багатофункціональний екран OpenR та мультимедійну систему OpenR link із вбудованою пошуковою системою Google.

До цих пір Waze використовувався тільки через смартфони, але в цих автомобілях він тепер буде частиною бортової системи і мобільний телефон із встановленим додатком взагалі не буде потрібен. Для цього користувачам необхідно завантажити його із вбудованого Google Play в інтерфейсі OpenR Link.

Waze – це ефективна навігаційна система, розроблена для мобільних пристроїв, яка вже використовується мільйонами користувачів по всьому світу. Робота заснована на спільноті людей, які в даний час подорожують, і надає дані в реальному часі, які використовуються іншими людьми, які подорожують тим самим маршрутом. І попереджають про будь-які ситуації на дорозі – дорожньо-транспортні пригоди, аварії, пробки тощо. У тому числі присутність поліцейських патрулів.

Renault інтегрує Waze у свої автомобілі

Переваги інтеграції Waze до операційної системи автомобіля значні. З одного боку, це полегшує водієві використання браузера, роблячи його зручнішим та покращуючи наочність його показань.

З іншого боку, він забезпечує більшу безпеку, не вимагаючи маніпуляцій при використанні смартфона для підключення через Wi-Fi або кабель USB. Крім того, інші різні системні функції, такі як відтворення музики залишаються доступними, навіть якщо сервіс Waze активний.

Після укладання угоди між автомобільною та технологічною компанією директор з маркетингу Waze Аарон Ді Кастро сказав: «Оскільки все більше і більше користувачів приєднуються до нас на автомобільних платформах, а цей тип технологій продовжує розвиватися, важливо забезпечити краще водіння. Ось чому ми раді і горді оголосити про наше партнерство з Renault. Інтеграція маршрутів, навігації та попереджень Waze у реальному часі на екранах автомобілів наступного покоління забезпечує більш комфортне ведення».

Свіжі новини

Схожі новини