HomeАвтосвітШок: Ferrari відкликає ще 2222 машини через проблеми з гальмами

Шок: Ferrari відкликає ще 2222 машини через проблеми з гальмами

Для масових виробників відгук із ринку двох тисяч автомобілів через виробничий шлюб – це крапля в морі. Але для Ferrari, світового лідера у виробництві суперкарів, це справжній шок майже п’ята частина річного виробництва. У п’ятницю компанія оголосила про сервісну кампанію для 2222 автомобілів 458 Italia, 458 Speciale, 458 Speciale A, 458 Spider, 488 GTB та 488 Spider, проданих у Китаї. Причина в потенційній проблемі з гальмами – останнє, що ви хотіли б, щоб з вами трапилося суперкарі з максимальною швидкістю 340 км/год і розгоном від 0 до 100 км/год за 3,4 секунди.

Більше того, це друга сервісна акція для цих моделей з тих пір, як ринок США оголосив у листопаді, припускаючи, що проблема зачіпає все виробництво 458 і 488 приблизно з 10 000 автомобілів, і очікуються нові акції для інших ринків. Як правило, сервісні дії узгоджуються окремо з національними регуляторами.

Шок: Ferrari відкликає ще 2222 машини через проблеми з гальмами

Це питання було порушено минулої осені в судовому позові, поданому американцем Джеффрі Роузом проти Ferrari North America. У його 488 GTB відмовили гальма, коли він припаркувався перед своїм будинком, машина перестрибнула через паркан і впала в ставок, де затонула. Автомобіль був замінений іншим 488, у якого однак виникла аналогічна проблема з гальмами.

Розслідування, проведене Ferrari та їх субпідрядником Bosch, показало, що причиною дефекту є найпоширеніша кришка бачка гальмівної рідини. На деяких моделях 458 та 488 не передбачена необхідна вентиляція, що може створити вакуум у системі. У більш серйозних випадках відбувається витік гальмівної рідини, і система взагалі перестає працювати.

Новини про китайські сервісні акції призвели до падіння ціни акцій Ferrari на Міланській фондовій біржі на 3,1%.

Свіжі новини

Схожі новини