HomeАвтосвітТоварний Rimac, бензиновий Pagani та передплата на опції BMW

Товарний Rimac, бензиновий Pagani та передплата на опції BMW

Перший товарний Rimac

Компанія Rimac збудувала перший товарний екземпляр електричного гіперкара Nevera.

Готову до серійного виробництва модель з чотирма електромоторами (сумарна віддача складає 1914 к.с. та 2360 Нм) розсекретили минулого літа, проте з того часу творці тестували та доопрацьовували машину. За весь час компанія збудувала 17 прототипів, провела 45 краш-тестів (деякі екземпляри розбивали по кілька разів), перевірила три модифікації силової установки, і ось, майже через п’ять років після початку роботи над проектом, Nevera з порядковим номером 000 у VIN-коді побачила світ. Її Rimac залишить для своєї фірмової колекції, а наступні 150 машин вирушать до замовників – поставки розпочнуться найближчим часом.

Перший товарний Rimac

Pagani без електромобілів

Глава італійського дрібносерійного виробника суперкарів Pagani Гораціо Пагані в інтерв’ю британському виданню Autocar розповів про відмову від планів розробки електромобілів.

Pagani без електромобілів

За словами маестро Пагані, ще чотири роки тому була організована команда для вивчення питань сертифікації першого електромобіля марки, проте результати дослідження сегменту суперкарів показали, що в цьому класі попиту на моделі з такими силовими установками немає. До того ж шкода екології, яку завдають штучні суперкари з їх мізерними пробігами, мізерна в умовах, коли 90% світової електроенергії виробляється з використанням невідновлюваних ресурсів. Тому Pagani продовжить співпрацювати з Mercedes-Benz, який постачає італійцям двигуни AMG V12.

VW: проблеми з ПЗ для електрокарів

У концерні Volkswagen знову проблеми з програмним забезпеченням для майбутніх електромобілів. Як повідомляє Automotive News, перспективні електричні флагмани брендів Audi, Porsche та Bentley на новій платформі можуть дебютувати із затримками.

VW: проблеми з ПЗ для електрокарів

Розробка перспективного електромобіля з автопілотом четвертого рівня в рамках проекту Artemis мала завершитися в 2024 році і стати основою для майбутніх серійних моделей, проте через низку проблем у компанії Cariad (дочірнє підприємство Volkswagen) терміни доведеться зрушити на два-три роки. Ймовірно, майбутній електричний Porsche Macan, який уже почали випускати у тестовому режимі на заводі в Лейпцигу, також затримається, а плани марки Bentley відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння до 2030 ризикують залишитися невиконаними.

Supercharger для всіх

Реформи в американському законодавстві підштовхнули главу Tesla Ілона Маска до зміни політики використання зарядок Supercharger електромобілями конкуруючих брендів. У Європі ці зарядні станції вже давно доступні для машин інших марок, а незабаром вони матимуть можливість підключатися до Supercharger і в США. Випуск доопрацьованих терміналів із новими роз’ємами для американських доріг Tesla розпочне до кінця року.

Supercharger для всіх

BMW: опції з передплати

BMW відкрила інтернет-магазин з опціями підписки у фірмовому сервісі Connected Drive для клієнтів у Південній Кореї.

BMW: опції з передплати

До списку доступних опцій включені адаптивні фари, бездротовий Apple CarPlay, підігрів сидінь та керма, відеореєстратор, функція IconicSounds Sport, що дублює звук двигуна через динаміки в салон, а також комплекс електронних помічників Driving Assistance Plus. Для деяких позицій запропонований період безкоштовної пробної підписки, але, наприклад, функція IconicSounds Sport за 138 доларів не передбачає тимчасової активації. Місячна передплата на підігрів передніх сидінь коштуватиме 18 доларів, річна – 176 доларів, а покупка опції на три роки коштуватиме 283 долари. Найімовірніше, згодом BMW запропонує сервіс передплат і на інших ринках.

Свіжі новини

Схожі новини