HomeАвтосвітЦіни на електромобілі Togg виробництва Туреччини будуть конкурентоспроможними

Ціни на електромобілі Togg виробництва Туреччини будуть конкурентоспроможними

Замовлення на турецькі електромобілі під брендом Togg почнуть прийматись із лютого 2023 року, а ціни будуть конкурентоспроможними. Про це повідомив журналістам генеральний директор групи Togg Гюркан Каракаш під час відвідин автозаводу у районі Гемлік західної провінції Бурса.

За його словами, інвестиції у перший вітчизняний електромобіль за перші 15 років становитимуть приблизно 3,5 млрд євро.

Інвестиції будуть спрямовуватися насамперед на розвиток виробництва електромобілів п’яти різних моделей на рік, оснащення та вдосконалення «розумними системами» та мобільною екосистемою, сказав Каракаш.

Станом на кінець 2023 року на Togg буде витрачено вже 1,8 млрд євро, зазначив він.

У період до кінця 2030 року плануємо виготовити до 1 млн одиниць автомобілів Togg, а до 2035 року державним структурам буде передано 30 тис. одиниць вітчизняних електромобілів, сказав гендиректор компанії.

Він зазначив, що завод збудований з розрахунком на виробництво одного автомобіля за три хвилини.

За його словами, зараз на виробництві Togg зайнято 1,4 тис. фахівців, а коли виробнича потужність досягне 175 тис., зайнятість зросте до 4,3 тис. осіб.

«До кінця грудня буде протестовано 165 пристроїв, далі з надходженням замовлень розпочнеться масове виробництво електромобілів. До кінця березня наступного року Togg надійдуть у продаж», – сказав Каракаш.

Журналістам у районі Гемлик показали складальний та фарбувальний цехи підприємства, загальною площею 1,2 млн кв. м. Співробітники органів ЗМІ стали свідками етапу виробництва автомобіля Togg сегмента C.

Каракаш та особи, що його супроводжують, продемонстрували співробітникам ЗМІ процес виробництва кузова електромобіля, а також етапи фарбування в цеху, який носить звання «найчистішого фарбувального цеху Європи».

У рамках заходу співробітники ЗМІ також протестували Togg сегменту C, який буде серійно випущено у першому кварталі 2023 року. Електромобіль потужністю 400 к.с. за 4,8 секунди розганяється до швидкості 100 км/год.

Свіжі новини

Схожі новини