HomeТехнологіїTogg у співпраці Plug and Play розвиватиме екосистему мобільності

Togg у співпраці Plug and Play розвиватиме екосистему мобільності

Турецька автомобільна ініціативна група (Togg), співпрацюючи з найбільшою інноваційною платформою Plug and Play у світі, розширить глобальну екосистему мобільності, щоб вийти на рівень глобальної конкуренції.

На заході STARTUP AUTOBAHN Expo 2022, що проходить у Штутгарті, Німеччина, від імені Togg, оголошено, що компанія співпрацюватимуть у галузі мобільності з Plug and Play, інноваційною платформою з 400 корпоративними партнерами у 20 країнах.

Togg підтримає стартапи з міжнародною програмою прискорення мобільності, вивівши програму прискорення мобільності, яка була реалізована в Туреччині в рамках співпраці з Informatics Valley, на міжнародну арену.

У рамках програми глобальні підприємці отримають підтримку у всіх потребах, таких як наставництво, фінансові консультації та підтримка проектів.

Togg також гратиме активну роль у галузі мобільності з глобальними гравцями, ставши учасником STARTUP AUTOBAH, відкритої інноваційної платформи, заснованої на Plug and Play.

Важливий крок для підтримки стартапів

Генеральний директор Togg Гюркан Каракаш заявив, що стартапи є дуже важливою частиною нових технологічних рішень в екосистемі мобільності і що 5-10 років тому компанії довіряли своїм власним науково-дослідним підрозділам, але технологічні інновації ніколи раніше не спостерігалися у стартапах. Він наголосив, що стартапи відіграють вирішальну роль у формуванні екосистеми мобільності.

Togg у співпраці Plug and Play розвиватиме екосистему мобільності

Каракаш заявив, що співпраця з новими гравцями дозволяє створювати стійку цінність і додав:

«Програма прискорення мобільності, яку ми реалізовуватимемо з Plug and Play, – це важливий крок, який ми зробили для підтримки стартапів, які є дуже важливим елементом екосистеми. Ми є по-справжньому рідкісною платформою програм мобільної екосистеми в Європі. У червні ми взяли участь у Vivatech, найбільшому європейському заході, присвяченому технологіям та стартапам, та розповіли про наш підхід до стартапів. У нас була можливість помацати пульс стартапів із Mobility Park by Togg. Як компанія, яка готується до глобальної конкуренції, ми продовжуватимемо брати участь у різноманітних дослідженнях, які покращать екосистему мобільності не лише в нашій країні, а й на міжнародній арені».

Togg націлений на щось більше, ніж автомобіль

Директор Plug and Play у Туреччині Лале Гезюбеюк також заявила, що Togg прагне бути чимось більшим, ніж просто автомобілем.

Гезюбеюк додала: «Найбільша у світі інноваційна платформа Plug and Play буде щаслива і горда поділитися з Togg своїм досвідом і можливостями, які поширюються не тільки на глобальні автомобільні компанії, але й на багато секторів, особливо в галузі мобільності».

Свіжі новини

Схожі новини