HomeАвтосвітУ ОАЕ покинуті суперкари продадуть на аукціоні

У ОАЕ покинуті суперкари продадуть на аукціоні

Муніципалітет Шарджі планує продати сотні конфіскованих автомобілів, кинутих власниками з відкритого аукціону. Забрати свої транспортні засоби автовласники можуть до 30 квітня, якщо цього не станеться – їх буде виставлено на торги.

Як уточнили в муніципалітеті, йдеться про більш ніж 440 автомобілів, які провели на штрафній стоянці понад півроку. Власники багатьох мали великі борги і кинули свої автомобілі, коли покидали країну.

Серед конфіскованих автомобілів – різні моделі Range Rover, Lexus, Porsche, Jeep, Cadillac та Mercedes з номерними знаками Дубая, Шарджі, Аджмана, Фуджейри, Абу-Дабі та Саудівської Аравії. Раніше з аналогічним попередженням – про продаж з молотка кинутих автомобілів – виступала влада Абу-Дабі.

Раніше в Об’єднаних Арабських Еміратах відбулися благодійні аукціони, які допомогли виручити 111 млн. дирхамів (US$ 30,2 млн.) на боротьбу з голодом у світі. З молотка пішли рідкісні автомобільні номери та номери мобільних телефонів.

Так, ексклюзивний автомобільний номерний знак Абу-Дабі з цифрою «2» було продано за 23,3 млн. дирхамів (US$ 6,3 млн.) на благодійному аукціоні в Абу-Дабі. Усі виручені на аукціоні кошти (111 млн. дирхамів) підуть на користь кампанії «Мільярд порцій їжі», що проводиться у дні Рамадану в 50 країнах світу.

У Дубаї за номерний знак AA8 невідомий покупець заплатив 35 млн. дирхамів (майже 10 млн. доларів). Загалом у рамках вечора зібрали 53 млн дирхамів. Незважаючи на значну суму покупки, рекорд на торгах побитий не був: найдорожчий номер продали ще в 2008 році – за US$ 14,2 млн.

Свіжі новини

Схожі новини