HomeАвтосвітУ Великій Британії сталася дуже дивна аварія за участю Ferrari SF90 Stradale

У Великій Британії сталася дуже дивна аварія за участю Ferrari SF90 Stradale

Як повідомляють місцеві ЗМІ, у Великій Британії сталася дуже дивна аварія за участю Ferrari SF90 Stradale. Гіперкар серйозно постраждав в аварії після зіткнення з 5 автомобілями, припаркованими біля дороги. Проте на момент прибуття рятувальників жодних слідів водія не було.

Завжди досить неприємно бачити автомобіль Феррарі в такому стані, тим більше, що в даному випадку це SF90 Stradale – найпотужніший автомобіль марки коли-небудь випущених. Зважаючи на все, власник автомобіля не отримав серйозних травм після того, як йому вдалося залишити місце події.

За даними рятувальних служб Вест-Мідлендса, сигнал про аварію надійшов увечері 25 травня. На місце прибули десять пожежників із двома автомобілями, але вони встановили, що спалаху немає, а також є постраждалі. Поліція розслідує інцидент та з’ясовує, що змусило водія покинути машину.

У Великій Британії сталася дуже дивна аварія за участю Ferrari SF90 Stradale

Передня частина гібриду потужністю 1000 к.с. начебто можна виправити. Однак ремонт буде зовсім не дешевим, тому що мова все ж таки йде про автомобіль, ціна якого становить близько 450 000 євро. Втім, навряд чи це причина, через яку таку машину кинули на вулиці. Найімовірніше, автомобіль був викрадений або водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

У будь-якому випадку це не перший SF90 Stradale, знищений внаслідок дивної аварії. Кілька місяців тому інфлюєнсер Олексій Слобоженко орендував автомобіль тієї ж моделі та вдарив його, показавши те, що відбувається у своєму акаунті в Instagram, що наводить на думку, що це рекламний трюк.

Свіжі новини

Схожі новини