HomeАвтосвітVolkswagen ID.4 GTX встановив світовий рекорд

Volkswagen ID.4 GTX встановив світовий рекорд

Електромобілі викликають все більший інтерес, а їхнє включення до Книги рекордів Гіннесса є для них чудовою рекламою. У цьому випадку це кросовер Volkswagen ID.4 GTX, що став електромобілем, що піднявся на найбільшу висоту.

Справа в тому, що електромобілям для роботи кисень не потрібен, тому висота не знижує їх ККД. Керований Зітлоу Райнером і його командою Challenge4, кросовер встановив новий світовий рекорд для автомобіля з нульовим рівнем викидів 18 травня, подолавши 5816 метрів.

Volkswagen ID.4 GTX встановив світовий рекорд

Свій сертифікат команда отримала у Ла-Пасі (Болівія) після досягнення вершини вулкана Утурунчу. Це на 45 метрів більше, ніж попередній рекорд висоти (5771 метр), встановлений у 2020 році. Поїздка на спортивному і потужному варіанті сімейства VW ID.4 зайняла рівно 4 години 20 хвилин. При цьому кросовер живиться від акумулятора ємністю 82 кВт/год (ми використовуємо 77 кВт/год), яке пробіг становить 340 км.

«Ми виїхали о 7 годині ранку, і ґрунтова дорога була справжнім випробуванням для серійного електромобіля. Проте технічно він виявився повністю готовим до цього дуже непростого випробування», – пояснили в команді Zitlow, вказавши, що єдина зміна в кросовері з повним приводом – це встановлення 18-дюймових сталевих коліс замість алюмінієвих.

Сам Райнер Зітлоу вже набув серйозного досвіду у встановленні різних рекордів на електричному позашляховику Volkswagen. Останній був зафіксований у 2021 році, коли він здійснив найдовшу безперервну поїздку на електромобілі до США.

Свіжі новини

Схожі новини