HomeАвтосвітVolkswagen залишить автомобілі без електронних асистентів через брак чіпів

Volkswagen залишить автомобілі без електронних асистентів через брак чіпів

Volkswagen змушений урізати оснащення ряду своїх популярних моделей в умовах світового дефіциту напівпровідників, що триває. Як пише Edmunds, у США автомобілі німецької марки тимчасово залишаться без деяких електронних помічників.

Рівень оснащення буде переглянутий для кросоверів Volkswagen Atlas, Atlas Cross Sport, Taos і Tiguan, а також для седанів Jetta і хетчбеків Golf. Ці моделі в «молодших» та «середніх» комплектаціях залишаться без системи моніторингу «сліпих» зон та функції попередження про перехресний рух позаду. Після виключення з комплектації даних опцій автомобілі стануть дешевшими приблизно на $450-500.

Крім того, спортивний хетчбек Volkswagen Golf R залишать без преміальної аудіосистеми Harman Kardon із дев’ятьма динаміками вартістю $375. Плюс до всього деякі варіанти Atlas, Atlas Sport та Tiguan позбавляться електричного приводу дверей багажного відділення ($300). Нарешті, топові версії кросоверів Atlas та Atlas Sport з двигунами V6 без штатного тягово-зчіпного механізму за $500.

Це вже не вперше, коли Volkswagen змушений переглядати списки обладнання через глобальну нестачу мікрочіпів. Наприклад, у 2021 році німці залишили хетчбеки Fox у Бразилії без мультимедійної системи, на місце екрану якої встановили пластикову заглушку.

У березні цього року стало відомо, що компанія Ford в умовах дефіциту випускатиме автомобілі без деяких опцій комфорту, які не відповідають за безпеку водія та пасажирів. Наприклад, позашляховики Explorer тимчасово залишили без блоків керування клімат-контролем задніх пасажирів.

Свіжі новини

Схожі новини