HomeЛайфхакиЧому навесні не можна використовувати залишки «незамерзайки» у склоомивачі

Чому навесні не можна використовувати залишки «незамерзайки» у склоомивачі

З настанням теплої пори року кожен автомобіліст повинен виконати низку дій для того, щоб підготувати свій транспортний засіб до подальшої експлуатації.

Так, є певні зобов’язання, які в жодному разі не можна забувати, інакше можуть виникнути проблеми та серйозні поломки автомобіля. Наприклад, не можна залишати невитрачену рідину в бачку для склоомивача. На це є явні та суттєві причини.

Найбанальнішою причиною стає те, що в теплу пору доби нікому не потрібні характеристики такої рідини, оскільки вона є абсолютно непридатною для здійснення омивання скла автомобіля. Вся складність полягає в тому, що основу подібної рідини практично завжди становить ізопропіловий, або метиловий спирт. Метанол звичайно більш небезпечний при тривалому використанні в бачку, тому що може призводити до руйнівних властивостей обладнання автомобілів.

Навіть якщо в бачку залишається невелика кількість ізопропанолу, то виходить, що водій все одно дихає залишками шкідливих пар, які крім псування елементів авто можуть призвести до проблем зі здоров’ям, причому не тільки водія, а й пасажирів. У зимовий період часу це вимушений захід, тому що інших варіантів здійснення омивання скла автомобіля немає, тому що проста рідина може просто замерзати. Але в літню пору не варто намагатися самостійно отруїти власний організм, тому що ні до чого хорошого це явно не приведе.

Важливо звернути увагу, що найкраще, здійснити промивання бачка омивача для того, щоб потім благополучно використовувати іншу рідину, яка не має такого небезпечного ефекту, тим більше влітку, коли при експлуатації автомобіля в спеку ймовірність випаровування шкідливих парів значно вища.

Чому навесні не можна використовувати залишки «незамерзайки» у склоомивачі

Очищати бачок омивача найкраще мийкою, тому що під напором води можна повністю видалити стару рідину, очистивши його і потім, просушивши, обов’язково насухо, влити нову куплену перед початком сезону.

Водій повинен розуміти, що він повністю відповідає за стан свого транспортного засобу, тому повинен обов’язково контролювати ситуацію і бути впевненим у тому, що всі речовини, що використовуються, максимально безпечні і не завдадуть шкоди здоров’ю.

Найголовніше, виконувати підготовку до нового сезону усвідомлено, роблячи всі роботи так, як належить, без проблем і складнощів. Підготовку автомобіля до нової пори року можна проводити самостійно, а можна довірити професіоналам, які швидко та якісно виконають усю роботу за короткий проміжок часу.

Свіжі новини

Схожі новини