HomeНовинкиBrabus випустив 900-сильну версію кросовера Maybach GLS

Brabus випустив 900-сильну версію кросовера Maybach GLS

Новим проектом компанії Brabus, що спеціалізується на глибокому доопрацюванні машин Mercedes, став суттєво модернізований кросовер Mercedes-Maybach. Автомобіль отримав як зовнішні, так і технічні зміни, у тому числі потужніший двигун.

Робочий об’єм 4,0-літрового двигуна V8 збільшили до 4,5 літра за рахунок нових турбонагнітачів, збільшених поршнів, а також допрацьованого впуску та новій випускній системі з нержавіючої сталі. Крім того, спеціалісти перепрограмували електронний блок управління силовим агрегатом.

Brabus випустив 900-сильну версію кросовера Maybach GLS

В результаті віддача мотора, що діє разом із дев’ятиступінчастим «автоматом» та повним приводом, зросла із заводських 557 л.с. і 730 Нм моменту, що крутить, до 900 сил і 1250 ньютон-метрів.

Великий кросовер здатний прискорюватися з місця до першої сотні за 4,2 сек., що на 0,7 сек. швидше за стандартну модель. Максимальна швидкість автомобіля примусово обмежена на позначці 320 км/год.

Що стосується інших доробок, то спеціально для Mercedes-Maybach GLS було створено аеродинамічний кузовний обвіс з карбону. До нього, зокрема, увійшов новий фронтальний спліттер, який збільшує притискну силу в районі передньої частини кузова на високих швидкостях.

Brabus випустив 900-сильну версію кросовера Maybach GLS

Плюс до всього, Brabus додав автомобілю 24-дюймові алюмінієві колеса зі спортивними шинами низького профілю. Нарешті, автомобіль отримав допрацьовану пневматичну підвіску із зміненими налаштуваннями, завдяки яким дорожній просвіт автомобіля зменшився на 25 міліметрів.

Свіжі новини

Схожі новини