HomeНовинкиGeely Atlas Pro - оновлений кросовер отримав цінник

Geely Atlas Pro – оновлений кросовер отримав цінник

Китайські автомобілі все більше стали асоціюватися зі зручними паркетниками або великими позашляховиками. Цей сегмент заповнюється і європейськими моделями, але більшість займають представники Піднебесної. Geely Atlas Pro 2022 модельного року офіційно отримав цінник для ринку Китаю. У оснащенні автомобіля передбачається турбомотор 1.8.

Компанія Geely без попередження презентувала оновлену версію моделі Atlas Pro 2022 року. Цікаво, що раніше виробник повністю відмовлявся від цієї версії паркетника на користь Atlas X, який має велику решітку радіатора. Зараз Atlas Pro офіційно повертається на ринок, але в Китаї кросовер носитиме просту назву – Atlas. Відомо, що продаж Atlas X і Atlas Pro будуть вести паралельно, щоб задовольнити запити різних категорій автомобілістів.

Geely Atlas Pro - оновлений кросовер отримав цінник

Якщо розглядати Geely Atlas Pro 2022 можна відзначити відразу кілька істотних відмінностей від колишньої версії. Так, в оснащенні з’явився інший бампер і радіаторна решітка, доповнена вертикальними ламелями. Остання надсилає до оформлення Preface або Monjaro. Відомо, що на ринку паркетник з’явиться з 2 варіантами колісних дисків – 225/60 R18 та 225/55 R19. Що стосується розмірів, вони становлять 451.9 х 183.1 х 169.4 см. Колісна база цього автомобіля досягає 267 см.

Geely Atlas Pro - оновлений кросовер отримав цінник

Салон автомобіля теж зазнав значних змін. Виробник вирішив відмовитися від дисплея, діагональ якого складала 12.3 дюйми. Зараз на центральній консолі представлений скромніший монітор на 10.25 дюйма. Прямо під ним розташований оновлений блок кліматичної установки, акцент на особливості крісел в цьому автомобілі. Так, водійське отримає можливість регулювання у 6 напрямках. Крім того, у комплектації передбачена подовжена подушка. Електропривод пропонується лише у топовому виконанні.

Geely Atlas Pro - оновлений кросовер отримав цінник

Гібридну систему і 1.5-літровий турбований двигун вирішили прибрати. Зараз в оснащенні передбачається двигун із турбіною на 1.8 літра, продуктивність якого становить 184 к.с. У парі працює 7-ступінчаста роботизована КПП із подвійним зчепленням.

На ринку Китаю транспортний засіб 2022 модельного року можна придбати за 102800 – 112800 юанів або 458-501 тис. гривень. Як зазначає виробник, кросовери мають просте обладнання. Вони передбачається з функцєю автономного управління та система кругового огляду. Крім того, для водія та пасажира немає підігріву крісел. У стартовій комплектації автомобіль не має парктроників.

Geely Atlas Pro - оновлений кросовер отримав цінник

Експерти впевнені, що новий Atlas Pro не зможе протриматися на ринку навіть кілька років. Справа в тому, що виробник уже готує до виходу нове покоління Atlas. Кросовер отримає платформу CMA, гібридну систему та вертикальний дисплей у салоні. Архітектура, яка використовуватиметься в основі, вже застосовується у автомобілях інших брендів. За попередньою інформацією, повністю новий Atlas буде доступний для замовлення в кінці 2022 року. Він замінить собою актуальні Atlas X та Atlas Pro.

Підсумок. Нова версія Geely Atlas Pro офіційно одержала цінник для ринку Китаю. Автомобіль отримав оновлене оформлення в салоні та змінену передню частину кузова.

Свіжі новини

Схожі новини