HomeНовинкиHyundai показала свій повністю змінений флагман

Hyundai показала свій повністю змінений флагман

Останнім часом ми звикли до того, що шикарні моделі Hyundai пропонуються під новим брендом Genesis. Однак зміна не торкнулася найрозкішнішого седана корейського виробника Grandeur, чиє сьоме покоління ось-ось дебютує на ринку.

Сьоме покоління моделі, відоме у деяких країнах як Azera, отримує кардинально інший дизайн у порівнянні з попередником, сильно оновленим у 2019 році. На фотографіях, представлених Hyundai, видно передню частину, схожу на футуристичний мінівен Staria. Світлодіодна смуга проходить по всій ширині передньої частини, а справжні фари встановлені нижче в окремому блоці на бампері, оточуючи потужну решітку радіатора.

Hyundai показала свій повністю змінений флагман

Бічний профіль показує дверні ручки, які залишаються на одному рівні з кузовом, коли вони не використовуються, форма скла служить візуальним відсиланням до оригінального Grandeur 1986 року. Насправді це був не Hyundai як такий, а скоріше перероблена версія. Mitsubishi Debonair, який минулого року був показаний в електричній версії.

Довгі задні двері свідчать про те, що новий Grandeur має збільшену колісну базу для більшого простору для ніг задніх пасажирів. Точні розміри не були вказані, але очікується, що модель поміститься між Genesis G80 та G90. Чистий дизайн продовжується і ззаду, де світлова смуга на всю ширину перегукується з передньою частиною. У трохи вигнутій кришці багажника знаходиться камера заднього виду в центрі – над видатним написом “Grandeur”. Дизайнери Hyundai сховали вихлопну трубу під бампером.

Щодо салону, то він також повністю відрізняється від попередньої моделі. У салоні є здвоєний екран на панелі приладів, а також третій дисплей, встановлений нижче на центральній консолі, звідки водій і пасажир керують налаштуваннями кондиціонера. Задні пасажири мають власні контролери, встановлені між сидіннями, а підсвічування дверей надає салону затишну атмосферу.

Hyundai показала свій повністю змінений флагман

Сидіння обтягнуті еко-шкірою Nappa, яку Hyundai описує в поєднанні з гігієнічною антибактеріальною шкірою в деяких місцях.

У типовій манері Hyundai та Kia технічні характеристики моделі не розкриваються. Цілком ймовірно, що їх оголосять незабаром, адже старт продажів нового Grandeur намічено на початок 2023 року.

Свіжі новини

Схожі новини