HomeНовинкиVW Touareg відзначає своє 20-річчя спеціальною версією

VW Touareg відзначає своє 20-річчя спеціальною версією

Одна з найпопулярніших моделей Volkswagen Touareg відзначає своє 20-річчя. Спеціально до ювілею компанія підготувала спеціальну версію Edition 20, яка відрізняється покращеннями дизайну та розширеним списком стандартного обладнання.

Перший Volkswagen Touareg було випущено влітку 2002 року. Позашляховик був розроблений у співпраці з Porsche та названий на честь кочового народу туарегів, що населяє пустелю Сахара. Автомобіль можна замовити з трьома блокуваннями диференціалу, пневмопідвіскою та двигуном W12 6.0 потужністю 450 к.с. і 600 Нм моменту, що крутить.

За більш ніж двадцять років по всьому світу було випущено понад 1 мільйон одиниць моделі. Тепер у модельний ряд Touareg входить спеціальна версія – Edition 20, присвячена ювілею моделі. Він отримав новий колір Meloe Blue, ексклюзивні 20-дюймові колеса Bogota, тоновані стекла та фари.

VW Touareg відзначає своє 20-річчя спеціальною версією

Салон оснащений мультимедійною системою Innovision Cockpit з двома дисплеями, дверними порогами, що підсвічуються, з написом «Edition 20» і шкіряною оббивкою Savona з простроченням Beige Ceramique. Все це поєднується з червоними акцентами, а також подвійним рядком Ceramique/Red на передній панелі, дверях та кермі. Селектор восьмиступінчастого автомата обшитий шкірою та прикрашений емблемою спецверсії.

Ювілейний Volkswagen Touareg Edition 20 доступний із кількома двигунами на вибір. Це дизельний V6 3.0 TDI у двох модифікаціях (231 к.с. та 500 Нм, і 286 к.с. та 600 Нм), бензиновий V6 3.0 TSI (340 к.с. та 450 Нм) та гібридна версія на його базі, розвиваюча 381 к.с. та 500 Нм. Ціни на модель починаються від 77530 євро.

Свіжі новини

Схожі новини