HomeОглядиBrabus представив свій перший катер Shadow 300 Edition

Brabus представив свій перший катер Shadow 300 Edition

У 2022 році німецька компанія Brabus, яка була відома до цього виключно своїми доопрацьованими автомобілями, представила два нові проекти. Одним із них став перший в історії бренду мотоцикл — випущений обмеженим тиражем стрітфайтер Brabus 1300 на базі серійного KTM 1290 Super Duke R EVO. Другою новинкою став швидкісний човен Brabus Shadow 300 Edition One, який творці позиціонують як «одночасно розкішне та швидкісне судно».

7,6-метровий човен отримав 300-сильний 4,6-літровий гоночний судновий мотор Mercury 300R. Могутній двигун V8 дозволяє розганятися катеру до 50 вузлів, що еквівалентно швидкості 93 кілометри на годину – це за морськими мірками дуже видатний показник. Brabus обіцяє, що судно не просто здатне мчати по прямій, але і при цьому дуже маневрене та легке в управлінні.

Як і належить Brabus, човен має розкішне оздоблення та багате оснащення. Заявлені карбонова панель приладів з обшивкою зі шкіри та алькантари, сидіння з червоної шкіри з простроченням, а за доплату крісла можна дооснастити і вуглепластиковим облицюванням спинки.

Як опція для Brabus Shadow 300 Edition One запропоновані світлодіодне підсвічування палуби, потужна акустична система, раковина, холодильник, двоспальне ліжко, шезлонги, відсік для спорядження для водних видів спорту та інше обладнання.

Базова комплектація включає пару 12-дюймових екранів багатофункціональної системи Simrad NSX, яка поєднує в собі функції водного навігатора і ехолота. Публічний дебют катера від Brabus відбудеться на Майорці у рамках заходу Axopar Customer Day. Виробництво Brabus Shadow 300 Edition One на замовлення клієнтів стартує влітку 2022 року.

Свіжі новини

Схожі новини