HomeАвтосвітBrabus: тепер Porsche та Rolls-Royce та Mercedes – тільки для дуже багатих

Brabus: тепер Porsche та Rolls-Royce та Mercedes – тільки для дуже багатих

Мерседес – тільки для дуже багатих?

Mercedes-Benz скоригував план розвитку свого модельного ряду. Концерн вирішив зосередитися на дорогих моделях та скоротити гаму компактних. Вся модельна лінійка поділена на три групи – Top-End Luxury, Core Luxury та Entry Luxury. Понад 75% інвестицій у найближчій перспективі піде на розвиток двох перших сегментів, що генерують основний прибуток. Наприклад, продажі моделей AMG і Maybach рік у рік ставлять рекорди, а збут S-класів минулого року виріс на 40%.

До сегменту Top-End Luxury віднесені всі моделі суббрендів Mercedes-AMG та Mercedes-Maybach, S-клас, GLS, G-клас, а також електромобілі EQS та EQS SUV. Найближчими новинками у цій галузі стануть електричний кросовер Mercedes-Maybach EQS SUV (очікується у 2023 році) та кабріолет Mercedes-Maybach SL. План передбачає створення спеціальних спецверсій серійних моделей (наприклад, Mercedes-Maybach Haute Voiture), а також ексклюзивних колекційних машин лінійки Mythos Series. До 2026 Mercedes розраховує збільшити продажі моделей Top-End Luxury на 60% (у порівнянні з результатом 2019 року).

Brabus: тепер Porsche та Rolls-Royce та Mercedes – тільки для дуже багатих

До групи Core Luxury увійшли C-клас, E-клас, кросовери GLC та GLE, електромобіль EQE, а також їх похідні. У цьому сегменті незабаром з’явиться кросовер EQE SUV, на 2023 призначений дебют нового E-класу, а також у планах окрема електрична модель для Китаю, створена на платформі седана EQE.

Початковий сегмент Entry Luxury – це A-клас, B-клас, CLA, GLA та GLB, плюс електричні EQA та EQB. З урахуванням різних типів кузова, зараз він включає сім моделей, але план має на увазі скорочення гами до чотирьох, які при цьому стануть багатшими і дорожчими. Основні кандидати на виліт – універсал CLA Shooting Brake, седан A-класу та B-клас. До 2024 року для молодших моделей буде готова нова платформа MMA та операційна система MB.OS.

Brabus: тепер Porsche та Rolls-Royce та Mercedes – тільки для дуже багатих

Окрім того, Mercedes оголосив про скорочення довгих списків опцій для моделей. Натомість покупцям будуть запропоновані комплексні пакети додаткового обладнання: такий підхід вже давно практикують масові бренди, і зрозуміло, що він дозволить скоротити витрати на виробництво. Також компанія розпочала інтенсивний розвиток прямих продажів та мережі власних бутіків. До 2025 року понад 80% продажів бренду в Європі мають стати прямими, без залучення дилерів.

Brabus: тепер Porsche та Rolls-Royce

Імените тюнінг-ательє Brabus вперше за 45-річну історію додало у своє портфоліо автомобілі марок Porsche та Rolls-Royce. В основному німецька компанія займалася доведенням Mercedes, а також моделей родинних брендів Maybach та Smart.

Поки що підготовлені три машини на базі відкритого суперкара Porsche 911 Turbo S Cabriolet, електричного седана Porsche Taycan Turbo S і лімузина Rolls-Royce Ghost. Всі вони доопрацьовані в єдиному ключі: вуглепластиковий обвіс на кузові, додаткові аеродинамічні елементи та оригінальні ковані диски. Салони перешиті у фірмовому стилі з дорогою шкірою та контрастним оздобленням, хоча Rolls-Royce це торкнулося меншою мірою: йому лише додали карбонових вставок. У всіх трьох автомобілів дороблено підвіску: встановлені адаптивні регульовані амортизатори з електронним керуванням, які дозволяють зменшити дорожній просвіт на 20-25 мм.

Brabus: тепер Porsche та Rolls-Royce та Mercedes – тільки для дуже багатих

Для Taycan перелік змін на цьому закінчується: чіпати електротехніку фахівці Brabus не стали. Нагадаємо, у версії Turbo S два електромотори вже із заводу можуть видавати 761 к.с. та 1050 Нм.

Brabus: тепер Porsche та Rolls-Royce та Mercedes – тільки для дуже багатих

Доопрацьований 911 Turbo S Cabriolet отримав назву Brabus 820, в якому за традицією компанії відображено потужність. Опозитному мотору 3.7 бітурбо замінили турбокомпресори, випускну систему, блок управління та ряд інших елементів, в результаті віддача зросла з 650 к.с. та 800 Нм до 820 к.с. та 950 Нм. Час розгону до «сотні» скоротився з 2,8 до 2,5 секунд, а максимальна швидкість зросла з 330 до 340 км/год.

Brabus: тепер Porsche та Rolls-Royce та Mercedes – тільки для дуже багатих

Двигун V12 об’ємом 6.75 літра у Rolls-Royce Ghost теж форсований – з 571 к.с. та 850 Нм до 700 к.с. та 950 Нм. У результаті Rolls під псевдонімом Brabus 700 може розганятися до сотні за 4,6 секунди проти 4,8 секунди у базової моделі, але обмежувач максимальної швидкості на 250 км/год збережений.

Brabus: тепер Porsche та Rolls-Royce та Mercedes – тільки для дуже багатих

Brabus вже відкрив прийом замовлень на тюнінг трьох нових моделей, і, зважаючи на все, розширення гами буде продовжуватися.

Свіжі новини

Схожі новини