HomeНовинкиRolls-Royce прощається з обмеженим тиражем купе V12

Rolls-Royce прощається з обмеженим тиражем купе V12

Британський бренд розкішних автомобілів Rolls-Royce представив спеціальну серію купе Wraith під назвою Rolls-Royce Black Badge Wraith Black Arrow, яких буде зібрано лише 12 автомобілів. Це данина поваги до потужного V12 об’ємом 6,6 літра і потужністю 630 к.с. Обмежена серія стане останнім дводверним Rolls-Royce із двигуном такого типу, оскільки незабаром його замінить електричний Spectre.

Деякі елементи дизайну нового купе нагадують зовнішній вигляд суперкара Thunderbolt, що встановив світовий рекорд швидкості в 1938 з двома двигунами Rolls-Royce V12 на соляних рівнинах Бонневілля.

Насамперед, це яскраво-жовтий колір, який активно використовується в оформленні салону. Вертикальні грати та емблема Spirit of Ecstasy затемнені. Виділяються лише жовті декоративні вставки, як спереду, і на внутрішньому кільці великих легкосплавних дисків.

Rolls-Royce прощається з обмеженим тиражем купе V12

Зовнішнє оздоблення переходить від сріблястого кольору спереду до чорного ззаду і підкреслюється жовтою облямівкою. Зокрема, це кольори Celebration Silver та Black Diamond. Техніки фарбування та нанесення були вдосконалені протягом 18 місяців, що зробило це фарбування однією з найскладніших робіт, коли-небудь створених Rolls-Royce.

Передні сидіння оббиті шкірою того ж кольору, хоча основний тон чорний салону. Покриття кузова набуває особливої текстури, яка має нагадувати солону гладь озера Бонневіль.

Rolls-Royce прощається з обмеженим тиражем купе V12

Передню панель прикрашає схематичний малюнок нутрощів 12-циліндрового двигуна, що вигравірує на алюмінієвій поверхні. Зіркова стеля має 2117 лампочок – найбільша кількість діодів, що коли-небудь використовувалися в Rolls-Royce. На малюнку зображені сузір’я, якими було видно з солончаків штату Юта 16 вересня 1938 року, коли було встановлено рекорд.

Купе також може похвалитися унікальним оздобленням із чорного дерева з відкритими порами, що складається з більш ніж 320 деталей, що імітують потріскану поверхню солеварні Бонневіль. Автомобілю потрібно всього 4,4 секунди, щоб розігнатися до 97 км/год, а максимальна швидкість становить 250 км/год.

Rolls-Royce прощається з обмеженим тиражем купе V12

Інші відсилання до Thunderbolt включають спеціальний годинник на панелі приладів з жовтою обробкою і рекорд швидкості Thunderbolt 1938 року – 357,497 миль на годину (575,335 км/год).

Усі 12 запланованих до виробництва Rolls-Royce Black Badge Wraith Black Arrow вже розпродані. Про ціни інформації немає, але за екземпляр пропонується понад 450 000 євро.

Rolls-Royce прощається з обмеженим тиражем купе V12

Минулої весни компанія припинила приймати замовлення на стандартне купе Wraith та кабріолет Dawn. Wraith відсвяткував 10-річчя свого дебюту на Женевському автосалоні 2013 року.

Очікується, що останні замовлені Rolls-Royce екземпляри будуть зібрані найближчим часом, після чого розпочнеться підготовка до запуску дводверного електричного Spectre. Перші комерційні електромобілі будуть передані покупцям наприкінці цього року.

Свіжі новини

Схожі новини