HomeНовинкиRolls-Royce представив свій перший електромобіль

Rolls-Royce представив свій перший електромобіль

Ще влітку британський виробник Rolls-Royce повідомив, що його перший серійний електромобіль готовий майже наполовину. Тепер компанія представляє його офіційно – це Spectre (назва була відома і раніше), з якої і починається електрична ера для Rolls-Royce.

Перші поставки клієнтам очікуються у четвертому кварталі наступного року, додала компанія, яка має намір перейти на повністю електричні автомобілі до кінця десятиліття. Rolls-Royce непохитний у тому, що вони створили абсолютно новий автомобільний сегмент – електричні суперкупе. Сам Spectre позиціонуватиметься саме як духовний наступник Phantom Coupe і фактично візьме на себе його роль.

З погляду дизайну нова модель не сильно відрізняється від інших моделей бренду, хоча у неї найширші решітки радіатора, що коли-небудь встановлюються на серійні Rolls-Royce. Ця решітка м’яко висвітлюється 22 світлодіодами, а над нею знаходиться аеродинамічно оптимізована фігурка Spirit of Ecstasy. Сам Spectre – найаеродинамічніша модель в історії марки з коефіцієнтом аеродинамічного опору 0,25.

Rolls-Royce представив свій перший електромобіль

Інтер’єр електричного купе є найсучаснішим і технологічно просунутим з Rolls-Royce, що коли-небудь існували в автомобілях. Одним з основних моментів є додаткова функція Starlight Doors, яка включає 4796 пікселів внутрішнього освітлення, і це число не включає обшивку стелі. Також новинкою для Spectre є передні сидіння, натхненні британським кравцем.

Електромобіль був розроблений на платформі «Архітектура розкоші», потужність трансмісії та пробіг ще не досягли свого піку. На даний момент Rolls-Royce вказує, що, за попередніми даними, максимальна потужність складає 577 к.с. та 900 Нм, а пробіг на одній зарядці складає 420 км. Розгін від 0 до 100 км/год займає 4,5 секунди, але, незважаючи на ці вражаючі цифри, Spectre не фокусуватиметься на продуктивності чи ефективності на дорозі.

Rolls-Royce представив свій перший електромобіль

Натомість нова модель Rolls-Royce забезпечить найрозкішніші відчуття за кермом, а нова підвіска Planar, безумовно, допоможе в цьому. Ця система може відокремлювати стабілізатори поперечної стійкості автомобіля, дозволяючи кожному колесу працювати незалежно, забезпечуючи ще плавнішу їзду навіть при незадовільній якості дорожнього покриття.

Британський виробник приймає замовлення на модель, але ціни не розголошуються. Повідомляється лише, що Spectre позиціонуватиметься між Cullinan і Phantom у лінійці бренду.

Свіжі новини

Схожі новини