HomeАвтосвітRolls-Royce запатентували назву для своєї нової перлини для міліонерів

Rolls-Royce запатентували назву для своєї нової перлини для міліонерів

Британська компанія Rolls-Royce запатентувала назву Droptail у Відомстві інтелектуальної власності Європейського Союзу. Передбачається, що це, найімовірніше, буде назва наступної перлини престижної автомобільної компанії — одиночного виконання чи невеликої серії.

П’ять років тому Rolls-Royce представив Sweptail на віллі д’Есте, побудований для неназваного багатія. Він хотів створити автомобіль, зроблений на замовлення, як новий додаток до своєї колекції яхт і літаків. Sweptail — чудовий витвір, який, за чутками, коштує близько 12 мільйонів доларів.

Rolls-Royce запатентували назву для своєї нової перлини для міліонерів

Ця новина привела в сказ світ супербагатих людей, деякі з яких зв’язалися з Rolls Royce, щоб зробити те саме. Таким чином, неабиякий інтерес до Sweptail привів до відновлення в Rolls-Royce відділу Coachbuild для створення автомобілів ручного складання, не схожих ні на які інші.

Другий аналогічний проект – модель Boat Tail, що складається із трьох частин. Перший дебютував у травні 2021 року, другий був показаний широкому загалу роком пізніше, а третій, швидше за все, буде готовий наступного року.

У Rolls-Royce є два рівні автомобілів, зроблених на замовлення. Стандартні, де Rolls Royce створить унікальний продукт, використовуючи різні фарби, шкіру, фари, дах та кузови, щоб розробити унікальний продукт на основі існуючої платформи, такої як Ghost та Cullinan. Ці автомобілі для мультимільйонерів.

Мільярдери отримують доступ до всього відділу виробництва нестандартних автомобілів, де Rolls-Royce будує нестандартні автомобілі на платформі Phantom. Як ви розумієте, це дороге задоволення. Ходять чутки, що Boat Tail коштував 28 мільйонів доларів.

Rolls-Royce запатентували назву для своєї нової перлини для міліонерів

Однак, не чекайте побачити Rolls-Royce Droptail найближчим часом. Є ще один Boat Tail, який не готовий, і попередні такі патентні заявки показують, що ці витвори автомобільного мистецтва потребують часу. Rolls-Royce отримав патент на Boat Tail у 2018 році, і ми не бачили продукт до 2021 року. Droptail піде тим же шляхом, і Rolls-Royce, ймовірно, вже має на увазі деяких клієнтів.

Свіжі новини

Схожі новини